Moim marzeniem jest:

York mini

Amelia, 12 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2014-11-03

W poniedziałek, 3 listopada pojechaliśmy do szpitala w Chorzowie na spotkanie z Amelką. Zastaliśmy ją w świetlicy, gdzie dekorowała ręcznie prezent dla Mamy- pudełko na herbatę. Amelka to fantastyczna dziewczyna, z taką ilością zainteresowań i pasji, że niejeden dorosły może jej pozazdrościć.

Pierwszą pasją Amelki są konie. Nasza Marzycielka uczestniczyła w obozach jeździeckich, na których opanowała jazdę na koniu i uczyła się dbać o nie.

Drugie  hobby to rowery. Pod okiem swojego wujka Amelka jeździła wręcz wyczynowo. Zajęła drugie miejsce w konkursie  łączącym jazdę na rowerze ze znajomością środowiska  (np. trzeba było nazwać i pogłaskać napotkaną jaszczurkę).

Do obu tych pasji Amelka z pewnością wróci po zakończeniu leczenia. Oprócz tego nasza rozmówczyni uwielbia szaleć na karuzelach. Dzień spędzony w Parku Rozrywki  to dla niej najlepszy relaks. Jednym z marzeń jest  posiadanie psa-miniaturki. Rodzice wprawdzie już je spełnili , ale okazało się, że piesek wyrósł ponad miarę . Mimo że  jest uwielbianym przez wszystkich członkiem rodziny to  towarzystwo w postaci Yorka -miniaturki bardzo by mu się przydało.

Natomiast największym marzeniem Amelki jest wizyta  w Eurodisneylandzie pod Paryżem, gdzie chciałaby skorzystać ze wszystkich dostępnych tylko tam atrakcji. A gdyby tak jeszcze udało się rzucić okiem  na Wieżę Eiffla to już byłaby to pełnia szczęścia.

spotkanie - zmiana marzenia

2015-12-04

Ze względu na wydarzenia na świecie, Amelka poprosiła o zmianę marzenie. Chciałaby wrócić do swojego drugiego największego marzenia czyli pieska Yorka Mini, z którym będzie mogła spędzać czas w domu, opiekować się nim i bawić. Mamy nadzieje, że już wkrótce uda się spełnić to marzenie.

spełnienie marzenia

2015-12-16

Marzenie Amelki zostało spełnione w trakcie Spotkanie Świątecznego o.Katowice 16.12.2015 w Hotelu Focus