W miniony weekend w Prudniku odbył się wyjątkowy Charytatywny Maraton Fitness, który przyciągnął entuzjastów zdrowego stylu życia do lokalnej hali sportowej Sójka. Wydarzenie zgromadziło uczestników, którzy nie tylko wspólnie trenowali, ale także wspierali szczytny cel – realizację marzenia Ani, czyli lot balonem nad Kapadocją. Maraton rozpoczął się o godzinie 15:00  i trwał do wieczora. Prowadzące – profesjonalne trenerki fitness – przygotowały dla uczestników szeroki wachlarz zajęć, w tym energetyczną sesje hiit, intensywny trening pilates, relaksującą sesję jogi oraz dynamiczne zajęcia tańca. Każde zajęcia były nie tylko okazją do spalenia kalorii, ale także do świetnej zabawy.

Atmosfera była niezwykle pozytywna i pełna entuzjazmu. Uczestnicy, niezależnie od poziomu zaawansowania, mogli znaleźć coś dla siebie i czerpać radość z aktywności fizycznej. Dodatkowo, na miejscu znajdowały się stoiska z ciastem, napojami oraz gadżetami dla dzieci, a także salonik książki. 

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim trenerkom, które przyczyniły się do sukcesu tego wydarzenia. Katarzynie Idzi oraz Stowarzyszeniu Kobiecy Punkt Widzenia ogromne podziękowania za pomysł i organizację wydarzenia. Wasze zaangażowanie, pasja i profesjonalizm sprawiły, że Charytatywny Maraton Fitness był inspirującym doświadczeniem dla wszystkich uczestników. Dzięki Wam udało się zgromadzić znaczną sumę pieniędzy, która zostanie przeznaczona na spełnienie marzenia Ani! 

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom za wsparcie i udział. Razem pokazaliśmy, że aktywność fizyczna może łączyć ludzi i wspierać szczytne cele.

Do zobaczenia na kolejnych edycjach