Dzień Dziecka w Przylądku Nadziei

Święto Dzieci to bardzo ważny dzień i właśnie wtedy cały świat dorosłych kieruje się w stronę najmłodszych. W dniu 2 czerwca 2016 roku miało miejsce niezwykłe wydarzenie, bowiem to dzieci podarowały prezent innym dzieciom! We współpracy z wolontariuszami opolskiego i wrocławskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie Koło Teatralne przy Szkole Podstawowej nr 22 we Wrocławiu zorganizowało dla pacjentów Przylądka Nadziei niespodziankę w postaci spektaklu pt. „Fagłada”. Przedstawienie spotkało się z gorącym przyjęciem wśród pacjentów kliniki i ich rodziców. Na twarzach najmłodszych pojawiły się piękne, radosne i głośne uśmiechy :)

Wszystkim pacjentom Przylądka Nadziei życzymy dużo zdrowia i sił!

Serdeczne podziękowania składamy pani profesor Alicji Chybickiej, jak również wszystkim pracownikom Przylądka Nadziei, a zwłaszcza paniom: Dorocie Giedo i Beacie Niemczyckiej.

Dziękujemy również wszystkim aktorom Koła Teatralnego ze Szkoły Podstawowej nr 22 pod kierownictwem pani Darii Ziemby i pani Anny Kowalskiej za niezwykłe wrażenia artystyczne. Z pewnością to nie ostatnia wizyta małych aktorów w tym wyjątkowym miejscu :)
DSC00112 DSC00110 DSC00108 DSC_6868 DSC_6861 DSC_6859 DSC_6835