Jak Maja została lekarzem? Jak Kuba pojechał do Planetarium? Jak Marcel spotkał się z Mamedem Chalidow? O tych oraz wielu innych realizacjach marzeń opowiadali opolscy wolontariusze podczas spotkania „Wolontariat marzeń” w ramach Festiwalu Wolontariatu „Impuls”. Spotkanie odbyło się 21 października w OPO i było doskonałą okazją by posłuchać o magii spełniania marzeń.

Nasz prezes Sebastian w swojej prezentacji zebrał najważniejsze informacje, tak by słuchacze mogli dowiedzieć się więcej o działaniach Fundacji, a następnie uczestnicy mogli poznać i posłuchać Mai, której marzeniem był wyjazd na Islandię. I to marzenie spełniliśmy kilka lat temu! Opowieść Mai o Islandii i jej wspomnienia były bardzo inspirujące. Marzycielka pokazała, że ograniczenia lub przeszkody nie są w stanie wygrać z siłą marzeń, do realizacji których trzeba dążyć! Maja jest tego doskonałym przykładem. Końcowym etapem spotkania były liczne pytania dotyczące wolontariatu i działań Fundacji.

Szczególne podziękowania kierujemy do Iskra – Opolskie Centrum Wolontariatu za zaproszenie i wsparcie przy organizacji spotkania. Było wyjątkowo!

Dziękujemy również wszystkim uczestnikom wydarzenia za Waszą obecność i dobre słowa oraz zachęcamy do dołączenia do naszej zielonej drużyny!