W tym roku, opolski oddział Fundacji świętował Ogólnopolski Dzień Marzeń wraz z wieloletnimi przyjaciółmi – Klubem Karate Do-ENSO https://www.facebook.com/profile.php?id=100057655951167

1 czerwca, czyli w kalendarzowy Dzień Dziecka, spotkaliśmy się  wspólnie w Gogolinie, gdzie na dzieci czekała cała masa atrakcji. Było malowanie twarzy, brokatowe tatuaże, dmuchańce i balony. Oprócz tego, nie zabrakło również profilaktyki prozdrowotnej przeprowadzonej przez Panią dr Martę Gawlik oraz dyplomowaną panią dietetyk Joannę Naumowicz. Dzieci wzięły udział w kursie pierwszej pomocy przeprowadzonym przez  studentki Wydziału Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego, które zechciały wesprzeć to wydarzenie. Na najmłodszych czekały również konkurencje sportowe wraz z nagrodami, a dorośli mogli wylosować nagrodę na kole fortuny przygotowanym przez konsultantki Oriflame. Koniec wydarzenia zwieńczyła piana party, która okazała się wspaniałą atrakcją. 

Pięknie dziękujemy: przyjaciołom z Klubu Karate Do-ENSO za to, że zawsze możemy na Was liczyć, firmie PEPCO za możliwość uczestniczenia w projekcie #PEPCOLANDIA2024 i wsparcie finansowe , firmie LIDL za dostarczone przekąski, owoce, napoje i nagrody, DKMS, FoodWell, Dietetyka Joanna Naumowicz, Wydział Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Opolskiego, BARTEX Dmuchańce Lubrza.