14 lipca Centrum Handlowe Turawa Park wspólnie z Fundacją Mam Marzenie organizuje Rodzinny Charytatywny Rajd Rowerowy, aby pomóc spełnić marzenie jednego z podopiecznych Fundacji – Piotrka.

Udział w rajdzie weźmie znana i lubiana aktorka Joanna Jabłczyńska. Piotrek jest wielkim fanem piłki nożnej. Jego marzeniem jest wyjazd na mecz Jego ulubionego zespołu – legendarnego Interu Mediolan.

Klienci CH Turawa Park będą mogli pomóc Piotrkowi na dwa sposoby: wykupując koszulkę startową w rajdzie oraz „wykręcając” kilometry na rowerach stacjonarnych. Suma wszystkich kilometrów uzbieranych na rowerach w ciągu całego dnia przełoży się na wsparcie Piotrka przez Centrum Handlowe Turawa Park.

Trasa Rajdu poprowadzi po malowniczych terenach zielonych wokół Turawa Park. Łączny dystans to 20 km „familijnej” drogi o niskim stopniu trudności. Przewodnikiem po trasie rajdu będzie Sławomir Szota z Opolskiego Klubu Turystyki Rowerowej RAJDER.

Imprezę poprowadzi Joanna Jabłczyńska, dobrze znana widzom z serialu „Na Wspólnej” i pełnego pasji dubbingowania wielu filmów i bajek dla najmłodszych. Sympatyczna aktorka jest orędowniczką aktywnego trybu życia, uprawia czynnie wiele dyscyplin sportu, spośród których kolarstwo jest jej szczególnie bliskie. Wspierając marzenie Piotrka, Joanna wspólnie z peletonem pokona wyznaczoną trasę rajdu.

Uczestnicy Rajdu i ich Rodziny będą mogli po zakończonej wyprawie wypocząć w przygotowanej przez organizatorów specjalnej strefie piknikowej, skorzystać z oferty cateringu oraz wielu innych familijnych atrakcji, takich jak gokarty oraz dmuchany plac zabaw dla najmłodszych i trochę starszych. Początek imprezy zaplanowany jest na godzinę 12.00, a koniec przewidziany jest na godzinę 18.00. Zbiórka przy strefie piknikowej naprzeciwko sklepu Smyk.

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy lubią pomagać innym!

logo_ch_turawa_parkmn_450