Dzięki zaangażowaniu mieszkańców Opola i okolic CH Turawa Park zrealizuje marzenie Piotrka.

W niedzielę 14 lipca 2013 roku odbył się Rodzinny Charytatywny Rajd Rowerowy zorganizowany przez CH Turawa Park wspólnie z Fundacją Mam Marzenie. Zebrane zostały pieniądze dla 15-letniego Piotrka, podopiecznego Fundacji. Dzięki nim uda się zrealizować jego marzenie o wyjeździe na mecz ulubionej drużyny piłkarskiej – Interu Mediolan.

W Rajdzie wzięło czynny udział prawie 100 osób. Rowerzystom towarzyszyła Joanna Jabłczyńska, która jest nie tylko bardzo chętnie angażuje się w przedsięwzięcia charytatywne, ale jest również wielkim zwolennikiem jazdy na rowerze. Trasa Rajdu poprowadziła po malowniczych zielonych terenach wokół CH Turawa Park. Łączny jej dystans wyniósł 20 km trasy o niskim stopniu trudności, dzięki czemu całego rodziny mogły brać udział w Rajdzie. Przewodnikiem po trasie rajdu był Sławomir Szota z Opolskiego Klubu Turystyki Rowerowej RAJDER.

logo_ch_turawa_parkmn_450

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w współorganizację Rajdu. Liczymy, że w przyszłym roku uda się zorganizować podobny Charytatywny Rajd i także wówczas będą Państwo z nami. Więcej zdjęć z Rodzinnego Charytatywnego Rajdu Rowerowego przy CH Turawa Park znajduje się na stronie centrum handlowego.