VI WIELKI CHARYTATYWNY RAJD ROWEROWY

W sobotę 30 czerwca 2018 roku odbyła się cykliczna impreza pn. VI Wielki Charytatywny Rajd Rowerowy organizowana z Centrum Handlowym Turawa Park. Dochód z rajdu w całości przeznaczony jest na spełnianie dziecięcych marzeń Podopiecznych opolskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie. Tym razem zbieraliśmy na marzenie Kornelii, która chce dostać łóżeczko z Kucykami Pony oraz na marzenie Pawła, który pragnie udać się w rejs po greckich wyspach.

Jak zwykle Opolanie nie zawiedli, na starcie zgromadziły się całe rodziny by wyruszyć w trasę 14 km lub 25 km. Frekwencja z ubiegłego roku została pobita! Rajdowi towarzyszyło wiele różnych atrakcji dla dzieci jak i dorosłych. Największy dmuchany tor przeszkód w Polsce, Ikea miasteczko, pokaz akrobacji rowerowych czy prezentacja z bliska ptaków myśliwskich cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród cyklistów i ich kibiców.

Dziękujemy Centrum Handlowemu Turawa Park za wsparcie naszego oddziału i wspaniałą współpracę.

Serdeczne podziękowania kierujemy w stronę uczestników rajdu, którzy dzięki swojej pasji do rowerów oraz swojej dobroci przyczynili się do tego by na twarzach naszych Podopiecznych zagościł uśmiech związany z realizacją marzeń.