Rok 2018 upłynął w oddziale w Opolu pod znakiem pięknych realizacji marzeń naszych Podopiecznych. Wśród nich możemy wymienić: łóżeczko z kucykami Pony dla Kornelii, spotkanie Amelki z Robertem Lewandowskim, rower dla Adama czy też sprzęt elektroniczny. Łącznie spełniliśmy w 2018 roku 15 marzeń, a każde z nich było wyjątkowe i sprawiło wiele radości.

Zorganizowaliśmy Dzień Marzeń w Szkole Podstawowej nr 1 w Opolu, który miał na celu poszerzenie wiedzy dzieci, na temat profilaktyki prozdrowotnej.

Kolejnym wydarzeniem był Dzień Misia, który obchodziliśmy 25 listopada, był to piękny dzień, w którym rozdawaliśmy maskotki na oddziałach dziecięcych, wywołując uśmiech na twarzach małych pacjentów.

Wszystko to nie udałoby się bez wsparcia naszych sponsorów – zarówno firm, szkół jak i osób prywatnych. Kilka marzeń udało się spełnić dzięki zbiórkom ślubnym Zamień Kwiaty Na Marzenia.

Ale nie tylko sponsorzy są Nam niezwykle potrzebni. Są to również wolontariusze. To oni tworzą Naszą Fundację. Kolejny rok, to kolejne wyzwania i marzenia do odkrycia. Serdecznie zapraszamy osoby zainteresowanie wolontariatem z Opola i okolic do naszego oddziału!

Potrzebujemy wolontariuszy, który chętnie zajmą się:

1) poznawaniem nowych marzeń oraz dążeniem do ich realizacji;

2) rozwijaniem naszej współpracy z lokalnymi mediami (promocja fundacji i wolontariatu);

3) promowanie i nadzorowanie akcji Zamień Kwiaty Na Marzena;

4) pomoc w poszukiwaniu nowych sponsorów, a także podtrzymywanie kontaktów ze sponsorami stałymi;

5) tworzenie oraz realizacja pomysłów i nowych projektów oraz akcji promocyjnych Fundacji.

Szukamy osób odpowiedzialnych, empatycznych oraz gotowych na nowe wyzwania.

Wszystkie te czynniki składają się na to, co najważniejsze – czyli bezcenną radość chorych dzieci, w trakcie realizacji ich marzeń. Wierzymy, że ta radość daje im nowe siły do walki z chorobą, a nam wolontariuszom energii do dalszego działania.

Jeśli jesteś zainteresowany wolontariatem pisz na adres: opole@mammarzenie.org