Fundacja Mam Marzenie i Fundacja FaniMani już od kilku lat wspólnie działają przy realizacji niezwykłych i wyjątkowych marzeń dzieci oraz nastolatków.

FaniMani to organizacja, która pomaga łączyć różne fundacje z darczyńcami, którzy robiąc zakupy przez internet, mogą wesprzeć wybraną przez siebie fundację. Co najważniejsze, FaniMani robi to bezpłatnie! To oznacza, że kupując, nic dodatkowo nie płacisz, a konkretny procent od tych zakupów idzie na realizację marzeń dzieci i nastolatków w całej Polsce!

Fundacja FaniMani posiada ponad 1100 przeróżnych sklepów internetowych z całej Polski, w których można zrobić zakupy i wesprzeć Fundację Mam Marzenie. Różnorodność produktów, które można kupić, jednocześnie wspierając naszą organizację jest gigantyczna! Żywność, ubrania, wycieczki i podróże to tylko kilka opcji.

Każdy z nas może pomagać! Wystarczy tylko bezpłatnie zarejestrować się na www.fanimani.pl.

Chcesz wspomóc Fundację Mam Marzenie? Zarejestruj się poprzez poniższy link: https://fanimani.pl/zaproszenie/3234/2ba4d763a1a6451fb0b0196e8dd91bbc/

Po rejestracji zrób zakupy przez internet w jednym z ponad 1100 sklepów, a Fundacja Mam Marzenie otrzyma od FaniMani dodatkowe 5 złotych darowizny.

https://fanimani.pl/fundacja-mam-marzenie/

Dzięki pieniądzom zebranym przez współpracę z FaniMani, udało się nam spełnić poniższe marzenia!

https://www.mammarzenie.org/marzyciele/6906-Jakub/
https://www.mammarzenie.org/marzyciele/8042-Piotr/
https://www.mammarzenie.org/marzyciele/9018-Julia/