Jak co roku wolontariusze oddziału Poznań wzięli udział w Targach Ślubnych odbywających się 12.01. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Targi Ślubne to zawsze niezwykłe wydarzenie dla wszystkich młodych par, które chcą zawrzeć związek małżeński. Wolontariusze oddziału Poznań dzięki uprzejmości „Magazynu Ślubnego już po raz kolejny mogli gościć na targach. Tegoroczna edycja Targów to kolejna możliwość promocji akcji „Zamień kwiaty na marzenia”. Podczas wydarzenia w ciągu kilka godzin udało nam się porozmawiać z ponad setką par młodych. W tym roku aż 11 par potwierdziło wstępnie, że chciałoby się zaangażować w naszą akcję i pomóc zrealizować dziecięce marzenia. Części gości wręczyliśmy drobne upominkibransoletki z grawerem Mam Marzenie.

Jedna z osób odwiedzających tego dnia Targi stwierdziła, że akcja „Zamień kwiaty na marzenia” jest dla niej idealna, ponieważ bardzo lubi pomagać. Dodatkowo, jak dobrze wiemy, kwiaty więdną w ciągu 3 dni, a spełnione marzenia dzieci zostają na dłużej. Z tego powodu chce wspólnie z nami zrealizować marzenie naszego podopiecznego wraz ze swoimi gośćmi weselnymi.

Będziemy ogromnie zaszczyceni,gdybyśmy w 2020 lub 2021 roku mogli gościć jako Fundacja na weselach osób, z którymi rozmawialiśmy na tegorocznych Targach Ślubnych.

Raz jeszcze bardzo dziękujemy Magazynowi Ślubnemu za możliwość uczestnictwa w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nas tego dnia!

 

Jeśli chcą się Państwo dowiedzieć czegoś więcej na temat akcji „Zamień Kwiaty na Marznia” prosimy kliknąć tutaj.