Dokładnie 42 lata temu odeszła wielka ikona światowej muzyki- Elvis Presley. Choć fizycznie nie ma go wśród nas- to On wciąż żyje- w sercach wiernych fanów.

24.08.2019r.,  już po raz trzeci, rzeszowski oddział fundacji Mam Marzenie miał okazję przyłączyć się do koncertu upamiętniającego jego twórczość. W tym roku pod hasłem: If I can dream- Elvis  Presley symfonicznie. Była to okazja do  zaprezentowania idei wolontariatu jak również do przeprowadzenia zbiórki publicznej, która umożliwi realizację marzenia 14- letniej Olivii– zagranie roli mówionej w serialu „Na Wspólnej” (https://www.mammarzenie.org/marzyciele/8853-Olivia/)

Wolontariusze na ten wieczór przygotowali atrakcje dla dzieci- bańki mydlane, fundacyjne gadżety oraz cieszącą się dużą popularnością, organizowaną po raz pierwszy akcję: „Weź pluszaka za piątka”. Za symboliczną opłatą maskotki- pozostałości po zeszłorocznej akcji pluszowego misia, zyskały nowych właścicieli.

Dzięki hojność Rzeszowian oraz obecnych na koncercie gości udało się zebrać 943,22 zł. Jest to dla nas spora kwota. Serdecznie dziękujemy każdemu kto się zaangażował i wsparł na, a przede wszystkim naszą Marzycielkę Olivie. Jesteśmy wdzięczni panu Marcinowi Życzyńskiemu za zaproszenie i okazaną nam życzliwość. Przypominamy o marzeniach które udało się spełnić,  dzięki zbiórkom organizowanym w poprzednich latach:

2017- ELVIS FESTIVAL 40th Anniversary

Zebraliśmy: 2155,20 zł

Dzięki temu udało się spełnić marzenie 5- letniej Julki o wyjeździe do Domku Świnki Peppy

https://www.mammarzenie.org/marzyciele/7792-Julia/

2018-The Gospel Side Of Elvis

Zebraliśmy: 534 zł

Pomogło to w realizacji  marzenie 15- letniego Filipa, którym było gotowanie z Jury programu „MasterChef”

https://www.mammarzenie.org/marzyciele/8250-Filip/