Wolontariusze Fundacji Mam Marzenie świętowali Dzień Dziecka z małymi pacjentami rzeszowskiego szpitala.

Z okazji Dnia Dziecka wolontariusze rzeszowskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie odwiedzili małych pacjentów z oddziałów onkohematologii i pediatrii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego Nr 2 im. Św. Jadwigi Królowej w Rzeszowie.

Szczególnie bliski wolontariuszom fundacji jest oddział onkohematologii dziecięcej Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego, gdzie leczy się wielu spośród fundacyjnych Marzycieli.  Podczas wspólnej zabawy, wolontariusze mieli możliwość przedstawienia rodzicom programu fundacji. Spotkali także podopiecznych, którzy zostali już Marzycielami i mogli opowiedzieć o swoich marzeniach.

Wolontariusze przygotowali paczki dla dzieci, oraz upominek specjalny – płytę podopiecznego fundacji – 11 letniego Maćka Dańko. Marzenie Maćka spełniło się w ubiegłym roku, został piosenkarzem i nagrał własną płytę.

Chcielibyśmy, aby ta płyta uświadomiła wszystkim chorym dzieciom, że warto marzyć, bo marzenia się spełniają i dodają sił do walki z chorobą.

Cieszymy się, że mogliśmy świętować z dziećmi ich święto.  Życzymy wszystkim dzieciom, aby zawsze były zdrowe i mogły spełnić swoje marzenia!