W minioną sobotę na rzeszowskich bulwarach odbył się pierwszy piknik NGO. Wydarzenie to zgromadziło około 50 różnych stowarzyszeń i fundacji. Była to znakomita okazja, by mieszkańcy Rzeszowa poznali działalności, których pasją jest pomaganie oraz mogli wesprzeć aktywności obywatelskie i wolontariat. Dodatkowo event ten pomógł nawiązać siatkę kontaktów wśród fundacji i stowarzyszeń, by w przyszłych akcjach móc połączyć siły i stworzyć razem coś dobrego. W ramach pikniku odbywały się liczne pokazy, warsztaty i zabawy dla dzieci.

Dumnie prezentowaliśmy nasze marzycielskie przesłanie 😊 Staraliśmy się zebrać pieniążki na realizację marzenia Szymka, który zapragnął tablet oraz Bartka, który marzy o siłowni zewnętrznej. Na naszym stoisku można było, w ramach darowizny, zaopatrzyć się w książkę, fundacyjne gadżety, czy przybory szkolne. Przy okazji opowiadaliśmy o naszej misji spełnianiu marzeń💚 Prezentowaliśmy spełnione marzenia i zachęcaliśmy do zapoznania się z akcją „Zamień Kwiaty na Marzenia”. Akcji towarzyszyły również lokalne Media, dzięki którym każdy z Państwa może przeczytać o szczegółach pikniku w prasie i portalach internetowych, pooglądać reportaż w TVP3 Rzeszów, czy posłuchać audycji w Polskim Radiu Rzeszów.

 Jesteśmy pełni nadziei, że takich akcji NGO będzie więcej, ponieważ ta wspaniała inicjatywa zrzesza przecież wszystkich nas, którzy bezinteresownie chcą zrobić dużo dobrego dla innych, a wszyscy razem z pewnością możemy więcej! 🤗