Miło nam ogłosić, że będziemy obecni na 15. Alternatywnych Targach Ślubnych, które odbędą się 3 marca 2024 r. w godz.: 12:00-18:00 w Starym Maneżu (ul. Juliusza Słowackiego 23 Gdańsk). Koniecznie odwiedźcie nasze stanowisko – opowiemy Wam o naszej akcji „zamień kwiaty na marzenia” dzięki, której możemy wspólnie spełniać kolejne, dziecięce marzenia.

Alternatywne Targi Ślubne to miejsce wymiany pomysłów, nawiązywania nowych kontaktów oraz okazja do spotkania dla wyjątkowych osób poszukujących usług na najwyższym poziomie. Spotykamy się w przyjaznym gronie, przy cichej muzyce i stonowanym świetle, aby bez pośpiechu zaplanować jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu.

Więcej o prowadzonej przez nas akcji: „zamień kwiaty na marzenia”: https://www.mammarzenie.org/nasze-akcje/zamien-kwiaty-na-marzenia/.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny – serdecznie Państwa zapraszamy. Dziękujemy Organizatorom wydarzenia za zaufanie i możliwość obecności w tym szczególnym dniu. Dziękujemy Państwu za wieloletnią współpracę.