7 maja 2012 roku Hotelu Westin w Warszawie odbył się koncert charytatywny Fundacji Mam Marzenie. Była to już trzecia z edycji koncertów Magia Marzeń.

Koncert Magia Marzeń jest realizacją pragnienia jednego z podopiecznych Fundacji, Mateusza. Chłopiec, zakochany w muzyce, chciał związać z nią swoją przyszłość. Marzył o pozostawieniu innym cząstki siebie. Wyrazem tego miała być własna piosenka, nagrana przez Mateusza. Jedna z Marzycielek, Natalia, napisała wiersz w podziękowaniu za zrealizowane marzenie, do tekstu została skomponowana melodia i tak powstał utwór „Wspomnienia”… dla Mateusza. Niestety Mateusz i Natalia odeszli zbyt wcześnie. Jednakże żeby zachować o nich pamięć, wolontariusze postanowili w 2010 roku zorganizować koncert Magia Marzeń. A teraz co roku są organizowane kolejne jego edycje.

7 maja koncert rozpoczął się o godzinie 19 występem Kingi Zielskiej. Następnie w magię marzeń pełną salę gości wtajemniczała prowadząca koncert Marzanna Graff. Po tym jak przypomnieliśmy sobie od czego zaczęła się idea koncertów Magia Marzeń, na scenie pojawił się zespół Mash Mish.

Kolejne krótkie filmiki przybliżyły widzom działalność Fundacji. Obejrzeliśmy kilka pięknych realizacji marzeń, a także dowiedzieliśmy się, w jaki sposób każdy może wspomóc FMM, m.in. poprzez akcję Skrzynka Pełna Marzeń prowadzoną we współpracy z Onet.pl

Magię koncertu kontynuował Marcin Wyrostek, który po raz drugi już występował na Magii Marzeń i jak zawsze zebrał gromkie brawa. Tym razem na scenie towarzyszyła Marcinowi nie tylko harmonia, ale także Mateusz Adamczyk grający na skrzypcach.

Po tym występie, wszyscy obecni na widowni, mieli okazję na własne oczy zobaczyć jak dzięki pomocy wielu ludzi spełniają się dziecięce marzenia. Dzięki firmie Orlen, mogliśmy wręczyć na scenie konsolę DJ-a, która była marzeniem Angela. Nasz młody artysta również dał występ na swoim nowym profesjonalnym sprzęcie.

Kolejną gwiazdą, która uświetniła koncert, była Kasia Kowalska. Nie tylko zaśpiewała, ale zachęciła również widownię do tego, by się przyłączyła.

Koncert Magia Marzeń nie mógłby się oczywiście odbyć bez piosenki od której to wszystko się zaczęło. Dlatego też na koniec, dziewczynki ze Szkoły Podstawowej nr 341 w Warszawie wykonały utwór „Wspomnienia”.

Bardzo dziękujemy wszystkim którzy zaszczycili nas swoją obecnością na koncercie. Dziękujemy również tym wszystkim, bez których koncert nie mógłby się odbyć:

• Partnerom: Hotelowi Westin, Szkole Podstawowej nr 341 w Warszawie, Studiu Morski, Poland Car Parking, Grupie Lux-Med
• Patronowi medialnemu: Radiu Kolor
• Sponsorom: Raiffeisen Bank Polska S.A. oraz firmie MEC