Moim marzeniem jest:

jeep na akumulator

Maks, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2021-07-17

W słoneczną sobotę postanowiłyśmy odwiedzić naszego marzyciela z Augustowa. Maksymilian - radosny 4 latek - czekał na nas już od progu z wielkim uśmiechem, a mama z pysznym ciastem. Ponieważ był z nami mały elfik, chłopcy od razu zaczęli się bawić a my musiałysmy cierpliwie poczekać, aż Maks będzie chciał poświęcić nam chwilę na rozmowę. 
 
Kiedy emocje opadły i chłopcy przyszli do nas do stolika, zadaliśmy naszemu Marzycielowi najważniejsze pytania - Maksymilianku, jakie jest Twoje marzenie? Wtedy chłopiec bez namysłu, z wielką radością odpowiedział, że chciałby wielkiego jeepa, którym mógłby jeździć na swoim podwórku.
 
Kochany Marzycielu! Niech Twoje marzenie spełni się jak najszybciej, a towarzysząca Ci dotychczasową radość nie opuszcza Cię nigdy.
 

spełnienie marzenia

2021-08-12

12 sierpnia nasi wolontariusze spotkali się z Maksem, by wręczyć mu piękny czerwony jeep na akumulator. Oprócz Maksa, powitała nas jego cała rodzina i najbliżsi przyjaciele. Z początku chłopiec był wstydliwy, ale jak tylko Jeep wyjechał z garażu, pojawił się na jego twarzy najszczerszy uśmiech. Wspólnie odkryliśmy przeróżne funkcje w nowym aucie. Marzyciel nie czekał ani chwili dłużej, wsiadł na Jeepa i pojechał prosto przed siebie! 

W oczach Maksa widać było radość, szczęście i prawdziwe spełnienie :) Dziękujemy Fundacji DKMS za zrealizowanie tego pięknego marzenia!