Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Grecji

Wiktor, 19 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Łódź

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2021-08-18

Moje wielkie greckie… marzenie

Razem z wolontariuszką Magdą nie możemy doczekać się środowego spotkania z Marzycielem. Pomimo sporej ilości przejechanych kilometrów, docieramy na miejsce z wielką ekscytacją! Wiktor wita nas wraz z mamą i tatą przed swoim domem. Dzięki ładnej pogodzie, możemy rozgościć się na tarasie i zacząć rozmowę.

Mama Wiktora uprzedziła nas przed spotkaniem, że nasz marzyciel jest wielkim fanem e-sportu. Dlatego kategoria prezentu jest dla nas dość oczywista. Lodołamacz w postaci doładowania do gier komputerowych bardzo podoba się Wiktorowi. Temat rozmowy dość szybko nakierowuje się na pasję Marzyciela. Wiktor bierze udział w turniejach ogólnopolskich oraz międzynarodowych. Niesamowite jakim jest skromnym chłopakiem i zawstydza się za każdym razem, gdy chwalimy jego osiągniecia!

Oczywiście wszyscy czekamy na odpowiedź na najważniejsze pytanie dnia: „Jakie jest marzenie Wiktora?”. Ku naszemu zaskoczeniu nie jest ono związane z komputerami! Nasz Marzyciel pragnie…wyjechać na wakacje zagranicę. Najbardziej spodobała mu się Grecja, gdzie będzie mógł odpocząć i zrelaksować się w promieniach słońca. Już od najbliższych tygodni Wiktor zaczyna zastanawiać nad szczegółami wyjazdu. Jego starsza siostra z pewnością będzie dla niego dużym wsparciem w tworzeniu planu wycieczki!

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko zrobić wszystko, by jak najszybciej marzenie Wiktora zostało zrealizowane.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Joanna Korowczyk

email: lodz@mammarzenie.org

tel: +48 697-555-616

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Wiktor - o. Łódź - Wyjazd do Grecji

Wiktor wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.