Moim marzeniem jest:

Dostać komputer stacjonarny w częsciach

Kamil, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Poznań

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2021-08-10

Już podczas pierwszej rozmowy telefonicznej z mamą Kamila można było się dowiedzieć o nim, że jest wielkim miłośnikiem komputerów, telefonów komórkowych i nowoczesnych technologii w ogóle. Jak bardzo zaawansowane są jego umiejętności  mogliśmy się dowiedzieć podczas pierwszego spotkania, które odbyło się w szpitalu. W rozmowie z chłopcem poznajemy prawdziwe marzenie Kamila, którym jest samodzielne złożenie  komputera stacjonarnego z podzespołów, które już wcześniej wybrał.

Kompletując części do wymarzonego komputera, wykonał już dużą pracę i wykazał się nie lada wiedzą fachową. Naszym zadaniem będzie tylko dostarczyć „zabawki” do tej wielkiej zabawy, którą chce sobie zafundować Kamil. Jest to duże wyzwanie dla młodego miłośnika elektroniki. Powinno mu się udać. Będziemy mocno trzymać kciuki.

spełnienie marzenia

2021-12-09

Marzenie Kamila było dość oryginalne. Zamarzył nie tylko o tym, żeby coś dostać, ale również sprawdzić swoje umiejętności . Zapragnął otrzymać określone przez siebie części i podzespoły komputera oraz złożyć z je w całość. Marzeniem Kamila zainteresowali się uczniowie z kilku szkół, którym, być może, ich rówieśnik zaimponował.  Rówieśnicy Kamila zebrali potrzebne środki finansowe w ramach fundacyjnej akcji „ZAMIEŃ KWIATKI NA MARZENIA”. Trzeba dodać, że akcja ta odbywała się w szkołach w okolicach Dnia Nauczyciela. Ze względu na sytuację pandemii wolontariusze kontaktowali się z Kamilem i jego rodzicami głównie telefonicznie i mailowo. Wszystkie wymarzone części udało się zakupić w poznańskim x-comie. Ze spełnieniem marzenia trzeba było jednak zaczekać do dnia, w którym nasz Marzyciel opuszczał oddział szpitalny. Miejmy nadzieję, że ten dzień, 9 grudnia 2021r., będzie wspominał podwójnie miło, jako upragniony dzień powrotu do domu i dzień spełnienia marzenia. Miejmy też nadzieję, że kolejne dni po powrocie do domu upłyną mu na cieszeniu się domową atmosferą oraz nowym komputerem.

W imieniu Fundacji Mam Marzenie i Kamila składamy serdeczne podziękowania za pomoc w spełnieniu marzenia  dla:

Szkoły Podstawowej nr 2  im. Królowej Jadwigi w Swarzędzu,

Szkoły Podstawowej nr 89 im. K.K. Baczyńskiego w Poznaniu,

Liceum Da Vinci w Poznaniu,

Szkoły Podstawowej Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Dominika Savio w Koninie,

Szkoły Podstawowej im. Królowej Jadwigi w Jerzykowie,

Zespołu Szkół im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku.