Moim marzeniem jest:

Laptop gamingowy

Piotr, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2021-09-07

W wakacyjne popołudnie umówiłyśmy się z Edytą na spotkanie on-line z Piotrusiem. Nasz nowy Marzyciel jest bardzo miłym i ciepłym chłopcem, który od dłuższego przebywa w szpitalu. 

Kiedy troszkę się poznaliśmy, zaczęłyśmy z Edytą opisywać 4 kategorie marzeń, jakie spełniamy w Fundacji Mam Marzenie. Chłopiec był bardzo zainteresowany naszymi opowieściami, ale powiedział, że na ten moment jeszcze nie wie, jakie jest Jego największe marzenie i potrzebuje czasu do namysłu. Umówiliśmy się zatem, że skontaktujemy się za jakiś czas i trzymamy kciuki, żeby przemyślenia były owocne.

Po dwóch tygodniach dowiedzieliśmy się, że chłopiec jest już gotowy, żeby podzielić się z nami swoim najskrytszym marzeniem. Podczas naszego drugiego spotkania, Piotruś zdecydowanie powiedział, że marzy o laptopie gamingowym w kolorze niebieskim lub czerwonym. Dzięki niemu będzie mógł spędzać miło czas, grać w ulubione gry, kontaktować się z rodziną i znajomymi oraz brać udział w lekcjach on-line. Jak widać, chłopiec dobrze przemyślał swoją decyzję i już wie, jakie zastosowanie będzie miał Jego wymarzony sprzęt.

Poza tym, okazało się, że mamy z Piotrusiem wspólną  pasję – oboje bardzo lubimy koty :) Chłopiec pochwalił się, że ma w domu ich aż 6! Dwa z dorosłych nazywają się Cappuccino i Marshal. Jeżeli chodzi o imiona dla trójki maluchów, to trwają właśnie ustalenia, jakie będą odpowiednie :)

Piotrusiu, trzymamy kciuki, żebyśmy mogli jak najszybciej spełnić Twoje marzenie!

 

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego marzenia skontaktuj się z:

Agatą Wójcik
e-mail: agata.wojcik@mammarzenie.org
tel. 785 908 010


lub

przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:
26 1050 1445 1000 0022 7647 0461
Fundacja Mam Marznie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków
tytułem: Piotruś – laptop gamingowy - o. Lublin

W imieniu Piotrusia i całej Fundacji serdecznie dziękujemy!

 

Relacja: 

Agata W. 

 

spełnienie marzenia

2021-10-01

W piątkowe popołudnie udałam się do szpitala, żeby dostarczyć paczkę z niespodzianką dla Piotrusia. W związku z tym, że chłopiec przebywa na oddziale, nie mogliśmy zobaczyć się na żywo, dlatego za zgodą lekarzy, paczkę przekazałam Mamie chłopca.

Ilość pudełek zdecydowanie zaskoczyła naszego Marzyciela, bowiem na spotkaniu powiedział, że Jego marzeniem jest gamingowy laptop, a paczek było aż 4! W pierwszej znajdował się najważniejszy sprzęt: gamingowy laptop firmy MSI. Czerwono-czarny wygląd zdecydowanie zrobił wrażenie na Piotrusiu. Do tego, w zestawie znalazły się myszka i słuchawki tej samej marki, które z pewnością przydadzą się w wielu grach. W ostatniej paczce znajdowała się torba, która z kolei znajdzie praktyczne zastosowanie podczas podróży do domu. 

Mamy nadzieję, że za jakiś czas będziemy mogli zobaczyć się z Piotrusiem i posłuchać Jego opowieści o nowym sprzęcie i grach, jakie zdążył już wypróbować. 

Piotrusiu, dziękujemy za Twoje marzenie :) Mamy nadzieję, że przyniesie Ci wiele radości i chwile zapomnienia w gamingowym świecie. 

Dziękujemy wszystkim, którzy przekazali swój 1 procent podatku dla Fundacji Mam Marzenie. Dzięki Państwu, możemy spełniać właśnie takie marzenia, jak Piotrusia i obdarowywać uśmiechem kolejne dzieci. Dziękujemy!

Relacja: 

 

Agata W.