Moim marzeniem jest:

Wyjazd do Legolandu

Tymoteusz, 13 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2021-09-02

W pewny czwartkowy wieczór spotkaliśmy się z Tymkiem, jego starszym bratem i mama online. Po krótkim przedstawieniu fundacji, rozmawialiśmy z  Tymkiem o jego hobby. Tymek bardzo lubi bawić się grami z postaciami Bakugan, interesują go także klocki i dinozaury. Mama Tymka także pomagała jemu w odpowiadaniu kiedy nie był pewny co powiedzieć. Tymek wydał nam się mimo wszystko bardzo komunikatywny i z radością podchodził do naszych pytań. Po przedstawieniu przez nas wszelkich przykładów marzeń można było odnieść wrażenie że wybranie tego jedynego marzenia może być nie lada wyzwaniem. Jedno było od razu pewne: Tymek posiada wiele pomysłów na swoje marzenie. Tymek opowiedział nam o swoim marzeniu wyjazdu do Legolandu ale także o zwiedzeniu Parku Dinozaurów w Bałtowie i postaciach do gry przy czym nie mógł do końca zdecydować które marzenie byłoby tym największym. W świetle braku końcowego wyboru, wspólnie z Tymkiem i jego mamą, zdecydowaliśmy że damy Tymkowi trochę więcej czasu do zastanowienia się i umówiliśmy się że on i jego mama skontaktują się z nami kiedy Tymek zadecyduje z którego marzenia byłby najszczęśliwszy. W międzyczasie, wysłaliśmy do Tymka i jego mamy filmik przedstawiający wszelkie atrakcje parku Legoland.

Po kilku miesiącach i wakacyjnym odpoczynku, skontaktowaliśmy się ponowie z Tymkiem i jego mamą żeby poznać marzenie Tymka. Chłopiec wyjawił nam że najbardziej chciałby pojechać do Legolandu. Pomimo przedstawieniu przez nas jeszcze kilku pomysłów, nie udało nam się odwieść Tymka od tego marzenia. Na tej podstawie, przekazaliśmy informacje dotyczące dalszych kroków kierowanych na realizacje marzenia (sponsorzy, możliwe terminy wyjazdu, możliwa organizacja wyjazdu). Mama Tymka poinformowała nas że wyjazd w chwili obecnej nie byłby możliwy z powodu leczenia Tymka i w tym świetle perspektywa wyjazdu do Legolandu w następnym roku byłaby jak najbardziej realna. Mama Tymka dodała że chłopiec najchętniej pojechałby z jednym z rodziców i z jego bratem z którym jest bardzo bliski. Zapewniliśmy Tymka i jego mamę ze włożymy wszelkich starań żeby jego marzenie się spełniło jak najszybciej.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Michał Godlewski

email: michal.godlewski@mammarzenie.org

tel: +48 503 851 401

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Tymoteusz - o. Warszawa - Wyjazd do Legolandu

Tymoteusz wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Wyjazd do Legolandu marzyciela Tymoteusz.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN