Moim marzeniem jest:

Zestaw zabawek- Hahusiów i Pontipinów

Szymon, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Kielce

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2021-09-22

Nawet kiedy za oknem zaczyna się jesień, w dziecięcej głowie pełno jest marzeń... Ponieważ ich spełnianie to nasza misja, z wielką radością i otwartością poznaliśmy marzenie Szymka.

Mały chłopiec zauroczył nas swoją energią, uśmiechem i mnóstwem pomysłów na wspólną zabawę. Spędziliśmy ten czas na wesoło i z dużą ilością śmiechu, na chwilę znów wszyscy staliśmy się dziećmi. I to było cudowne- tak jak marzenie Szymusia: chłopiec pragnie dostać zabawki z mało znanej bajki, pt. „Dobranocny ogród ”. Wymarzone postacie to kolorowe i różnokształtne Hahusie oraz rodzina Pontipinów.

Szymuś to prawdziwy kolekcjoner zabawek. Niosą mu one prawdziwą frajdę, co mogliśmy ostatnio podziwiać.

Drogi Szymusiu, obiecujemy stanąć na wysokości zadania i przywieźć Ci wymarzone zabawki.

Bądź wytrwały w oczekiwaniu i nie przestawaj marzyć...

spełnienie marzenia

2021-12-17

Magiczny czas przedświąteczny przyniósł Fundacji Mam Marzenie wiele radości. Mieliśmy zaszczyt dzielić się z nią z Marzycielem oddziału kieleckiego, Szymusiem. Podopieczny naszej Fundacji wymarzył sobie jakiś czas temu, aby skompletować postacie z jednej ze swoich ulubionych bajek,  "Dobranocnego Ogrodu". Jak wiedzą mali i duzi, bajkowe postacie niechętnie pojawiają się w rzeczywistości po drugiej stronie ekranu, ale siła marzeń nie ma granic. Prawdę tę udało się urzeczywistnić w dniu 17.12, dzięki niewysłowionej życzliwości i ogromnej pracy Pani Beaty z Maskotkowej Krainy, która na prośbę naszej Fundacji w sposób bezpośredni przyczyniła się do realizacji tego pięknego dziecięcego marzenia. Owocem trudu Pani Beaty stały się rzesze mieszkańców "Dobranocnego Ogrodu" - cała rodzina Pontipinów i gromadka Hahusiów, którymi jeszcze przed Pierwszą Gwiazdką mógł cieszyć się Szymuś. Dziękujemy!


Wraz z bajkowymi postaciami dotarły do Szymka różnokolorowe puzzle, które stały się dla naszego Marzyciela nowym hobby. Jak zdradziła nam później Mama Szymusia, ekscytacja z tego powodu była tak wielka, że naszemu Marzycielowi z trudem udało się po wszystkim usnąć. Paliwem Fundacji Mam Marzenie jest radość dzieci ze spełnianych marzeń. Dzięki Szymusiowi - wrażliwemu, sympatycznemu i rozśpiewanemu Marzycielowi - mamy znów pełny bak. Dziękujemy, że dałeś nam się poznać i podzieliłeś się z nami cząstką siebie. Mamy nadzieję, że Twoje marzenia będą stawać się coraz większe i że zawsze będą się spełniać. Wierzymy w to!


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia oddział kielecki składa wszystkim podopiecznym i dobroczyńcom naszej Fundacji najserdeczniejsze życzenia. Niech  ten czas przyniesie Państwu wiele spokoju, radości i miłości, a nadchodzący nowy rok - mnóstwo marzeń. Składamy serdeczne podziękowania firmie Coccodrillo. Państwa wsparcie finansowe umożliwiło nam spełnienie tego bajecznego marzenia. Dzielimy się więc z Państwem uśmiechami radości Szymusia i jeszcze raz mówimy "Dziękuję".

Wspólna poMOC ma wielką MOC!