Moim marzeniem jest:

Spotkać się z Robertem Lewandowskim

Maja, 9 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Katowice

Status marzenia: oczekujące

spotkanie - poznanie marzenia

2021-10-24

Na poznanie naszej nowej marzycielki wybraliśmy się w okolice Pszczyny. U progu drzwi powitała nas serdecznym uśmiechem mama Maji. Od razu było widać, że ma ona w sobie mnóstwo ciepła i miłości. W domu przywitał nas tato, nasza mała bohaterka, a także dwa maleńkie kotki.

Na początek Majka otrzymała od nas lodołamacz w postaci puzzli i modeliny do lepienia. Bardzo się ucieszyła z powitalnego prezentu. Czym prędzej zaprosiła nas do swojego pokoju aby zacząć układankę z puzzli. Przypasowała jej tematyka ilustracji, bo znała bajkę o biedroneczce Marinette. Majka jest radosna, bardzo spostrzegawcza i szybko się uczy. Potrafi liczyć po niemiecku i rosyjsku, lubi zajęcia gimnastyczne. Z dumą opowiedziała o swoich osiągach i o tym jak wytrwale ćwiczy by doskonalić swoje ruchy. Mówiła, że lubi chodzić do szkoły, a także wykonywać różne prace plastyczno - techniczne.

Często wybierają się wspólnie z tatą na plac zabaw, gdzie są drabinki linowe, które Maja bardzo lubi oraz zjazdy na rurkach jak w remizach strażackich. Czasem wspólnie oglądają mecze - są wielkimi fanami piłki nożnej. Więc kiedy zapytaliśmy ją o marzenie, Maja oznajmiła, że chciałaby poznać Roberta Lewandowskiego z rodziną.
Siedząc kiedyś przed telewizorem podczas meczu zapytała mamę "czy jeśli ja znam Roberta Lewandowskiego, to czy on też wie o moim istnieniu?"
Jej drugim marzeniem jest wyjazd wraz z rodziną nad błękitne morze, aby mogła zobaczyć dno morskie.

Dziękujemy ci Maju że mogliśmy poznać tak wspaniałe marzenia :)

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Michał Kołodziejczyk

email: katowice@mammarzenie.org

tel: +48 515 831 988

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Maja - o. Katowice - Spotkać się z Robertem Lewandowskim

Maja wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.