Moim marzeniem jest:

iPhone

Jagoda, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2021-12-13

Czasami na jedno słowo, może przychodzić nam pełno definicji. Wszystko zależy od doświadczenia związanego z tym słowem. Na słowo Jagoda, niektórzy będą widzieli owoc, inni imię. My widzimy tutaj spokojną i miłą dziewczynkę, z którą mieliśmy przyjemność ostatnio porozmawiać. 

Jagoda ma 12 lat, ale za sobą ogrom doświadczenia. 

Chociaż spotkania online bywają trudne, staramy się jak możemy. Było ciężko początkowo przebić barierę nieśmiałości pomiędzy nami, a marzycielką. Była trochę cichutka i raczej mało rozmowna. Ale znaleźliśmy punkt wspólny - zwierzęta. Okalało się, że Jagoda ma kota, z sierścią w 3 kolorach. Był równie spokojny jak nasza rozmówczyni. Razem mogliśmy wymienić się spostrzeżeniami na temat tych zwierzaków.

Jeżeli chodzi o pasję, to Jagoda nie tylko kotem mogła się pochwalić i tym, że uwielbia zwierzęta. Okazuje się, że lubi też rysować. Póki co, nie chciałą z nami dzielić się swoimi osiągnięciami, ale liczmy, że kiedyś zobaczymy jej prace. A wtedy będziemy mogli i Wam pokazać prace młodej artystki. 

Jedna pasja jednak wyprzedza inne - fotografia. W trakcie spotkania Jagoda bawiła się Instaxem, który pozwala drukować zdjęcia od razu po ich wykonaniu. Do tego hobby nawiązuje też marzenie jakie możemy spełnić. Chodzi tutaj o telefon z bardzo dobrym aparatem, padło na iPhone’a. Wiemy, że przy takim wyborze, nie będzie problemu z ich jakością, a pozwoli to dalej rozwijać zainteresowania. 

Trzymamy mocno kciuki za Jagodę,żeby dalej szła za marzeniami! 

 

Jeśli chcesz pomóc w spełnieniu tego Marzenia skontaktuj się z: 

Kacperem Broniszem 

e-mail: kacper.bronisz@mammarzenie.org 

tel. 783 278 898 

 

lub 

 

przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta: 

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461 

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków 

tytułem: Jagoda-iPhone-o.Lublin, 

 

W imieniu Jagody i całej Fundacji serdecznie dziękujemy!

 

Relacja:

Kacper B.

 

 

spełnienie marzenia

2022-10-29

Czasami tak już jest, że największe uśmiechy są spowodowane innymi małymi uśmiechami. Tak mógłbym opisać to co zadziało się na mojej twarzy, kiedy przyjeżdżając w słoneczny dzień do domu marzycielki, zobaczyłem pełną energii i wyczekującą już spełnienia Jagodę. 

Wraz z rodzicami przyjęli mnie bardzo ciepło i mogliśmy zabrać się za wyczekiwaną część spotkania, czyli otwieranie paczek.

 

Jagoda marzyła o iPhonie, a ja po cichu dopytałem się jej mamy o ulubiony kolor naszej marzycielki. Okazał się nim biały, więc i taki iPhone ukazał się po otworzeniu paczki. Razem z nim komplet do prawidłowego funkcjonowania sprzętu, czyli słuchawki, case i ładowarka. O tych “dodatkach” też chwilkę porozmawialiśmy z dziewczynką, bo to ona jest specjalistką na temat produktów firm Apple, a ja wraz z rodzicami dopiero co nabyliśmy wiedzę, że do tego telefonu trzeba wszystko dokupować osobno.

Jak już Jagoda przeszła do obsługi iPhone’a to omówiała funkcjonowanie telefonu, a dla mnie brzmiało to jak czarna magia, no cóż, ja gustuję w Androidach. Niemniej jednak, wszystko omawiała i pokazywała z wielką radością, więc uważnie słuchaliśmy i cieszyliśmy się razem z Naszą Marzycielką.

 

Uśmiech nie schodził z twarzy Jagody od momentu mojego przyjazdu po moment, gdy był czas pożegnań. 

Naprawdę bardzo przyjemnie jest widzieć radość ze spełnionego marzenia!

 

Dziękujemy pięknie wszystkim, którzy wsparli akcję “zamień kwiaty na marzenia”, dzięki Wam kolejne marzenie zostało spełnione. 

 

W imieniu Jagody i całej Fundacji jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

 

Relacja:

 

Kacper B.