Moim marzeniem jest:

Zobaczenie rafy koralowej na Maderze

Zuzia, 18 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Warszawa

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie

2021-11-23

Pod koniec listopada spotkaliśmy się z naszą Marzycielką, Zuzią i jej rodzicami. Było to wyjątkowe spotkanie, ponieważ miało formę online.

Zuzia jest bardzo radosną osobą. Jej pasją jest gra na keyboardzie, którą niestety z powodu choroby musiała odsunąć na bok.  Na początku rozmowy dziewczynka stwierdziła, że jej największym marzeniem jest dostać telefon iPhone 13 pro. Jednak jako wolontariusze Fundacji Mam Marzenie czuliśmy, że to nie jest to marzenie, które przyniesie jej prawdziwą radość i chwila, którą będzie wspominać do końca swojego życia. Po dłuższym namyśle i po przytoczeniu przez nas kategorii marzeń Zuzia stwierdziła jednak że wolałaby bardziej zobaczyć rafę koralową. Widoczne było rozpalenie jej oczu i wyobraźni, która jest tak pożądana w wyborze marzenia. Opowiadając dalej o możliwościach fundacji i o poprzednich realizacjach, Zuzią zaciekawił pomysł żeby połączyć to z pływaniem z delfinami. Zuzia była zdecydowanie pewniejsza w tym co by chciała by było zawarte w jej marzeniu. Skala możliwości jaką daje nasza fundacja jest dla wielu podopiecznych nieznana, ale naszym celem jest pobudzenie wyobraźni Marzycieli do poziomu, w którym wybrzmi to jedyne i największe marzenie. Niemniej jednak marzenie to musimy potwierdzić z rodzicami, oraz z lekarzami, ale kiedy marzysz wszystkie choroby odchodzą na bok, więc czemu porzucać tak piękne marzenia, prawda? O tym czy to jest to zapewne przekonamy się po Nowym Roku.

Wyczekujemy z  nadzieją i głową pełną marzeń na efekty tych rozważań :)!

 

 

spotkanie

2022-04-03

Dnia 03 kwietnia 2022 r. odbyliśmy drugie spotkanie z naszą marzycielką Zuzią. Tak sam jak poprzednio odbyło się one w formie online. Kiedy połączyliśmy się z rodzicami, w pierwszych chwilach widzieliśmy na kamerce jedynie tatę, ale po chwili, gdy przestawił kamerkę nieco w bok ukazała się nam Zuzia. Od ostatniej rozmowy bardzo się zmieniła pod względem wyglądu zewnętrznego w ciągu tych kilku miesięcy. Była to zdecydowanie korzystna
zmiana! Jest jednak coś co nie zmieniło się od naszej ostatniej rozmowy. Bez zmian, gdy tylko ukazała się przed nami Zuzia, towarzyszył jej, śliczny szeroki, szczery uśmiech, co oczywiście musieliśmy skomplementować. W tym roku przed Zuzią nie lada wyzwanie. W maju czeka ją egzamin dojrzałości! Natomiast po maturze planuje rozpocząć studia we Wrocławiu, na kierunku - biotechnologia. Po rozmowie wstępnej, poruszyliśmy temat marzenia Zuzi. Nasza Marzycielka powiedziała nam, że nic w tej kwestii się nie zmieniło i nadal największą radość sprawiłoby jej nurkowanie z butlą, oglądanie pod wodą rafy koralowej i pływanie z delfinami. Wyznała, że najbardziej chciałaby, żeby to marzenie spełniło się na portugalskiej wyspie - Maderze. Chciałaby, żeby w tej wielkiej i jakże niesamowitej chwili towarzyszyła jej cała rodzina –mama, tata i dwóch braci. Mamy szczerą nadzieję, że marzenie Zuzi się spełni i będzie to chwila, którą zapamięta do końca życia!

Zuziu, bardzo miło było nam spotkać się z Tobą drugi raz i życzymy Ci powodzenia na maturze!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Michał Godlewski

email: michal.godlewski@mammarzenie.org

tel: +48 503 851 401

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Zuzia - o. Warszawa - Zobaczenie rafy koralowej na Maderze

Zuzia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.