Moim marzeniem jest:

komputer stacjonarny

Mikołaj, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Szczecin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-01-26

Poznajcie Mikołaja! Miłego, uśmiechniętego chłopca, którego pasją są gry komputerowe i ASG - repliki broni na kulki. Interesuje się survivalem i chociaż jego doświadczenia z przetrwaniem to na razie ognisko z kiełbaskami, nie może się doczekać, aż wyruszy w prawdziwą dżunglę. Obejrzał tysiące filmków na YouTube i zna się na tym jak nikt inny. Lubi też oglądać seriale i spędzać czas z kolegami. Często razem grają w gry, a ich ulubioną jest Minecraft. 

Największym marzeniem chłopca jest komputer stacjonarny, na którym mógłby rozwijać swoją pasję do gier. Poprzedni jest już mocno leciwy i nie obsługuje wszystkich wymagających pozycji. Spacjalistyczną klawiaturę, myszkę i dobrany monitor Mikołaj już ma, więc czeka teraz na ostatni element układanki, który pozwoli mu zanurzyć się w świat gier. 

Chcesz pomóc w wywołaniu uśmiechu na twarzy Mikołaja? Skontaktuj się z wolontariuszem prowadzącym!

 

spełnienie marzenia

2023-03-16

Ale to były emocje! W końcu udało nam się spełnić to piękne marzenie. Mikołaj otworzył nam drzwi i nie mógł wyjść z zachwytu jak wielki komputer dostaje. Szybko zabrał się za rozpakowywanie całego sprzętu i ustawianie pod biurkiem w swoim pokoju. Chociaż początkowo napotkaliśmy na drobne problemy techniczne, szybko udało nam się je przezwyciężyć dokupując brakujący kabel. Już kolejnego dnia Mikołaj mógł się w pełni cieszyć ze swojego wymarzonego sprzętu i grać z kolegami w gry online. Mamy nadzieję, że komputer będzie sprawiał mu tak wielką przyjemność jak pierwszego dnia!

Bardzo dziękujemy za pomoc w realizacji marzenia Coccodrillo!