Moim marzeniem jest:

różowy iPad do rysowania

Angelika, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Białystok

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-01-21

W zaśnieżone, sobotnie przedpołudnie 22 stycznia 2022 roku udało nam się poznać marzenie naszej nowej Marzycielki Angeliki. Wszystkie środki ostrożności zostały zachowane aby w pandemicznym okresie dodatkowo nie narazić dziewczynki na infekcję. Wiadomo, że po chemioterapii organizm ma słabą odporność toteż staraliśmy się by i nasza wizyta nie trwała zbyt długo.

Angelika była już przygotowana na spotkanie z fundacją i nie musiała długo zastanawiać się nad swoim największym marzeniem. Niestety choroba uniemożliwiła jej posiadanie pieska szpica miniaturowego, o którym zawsze marzyła i ostatecznie Marzycielka chciałaby dostać różowego iPada do rysowania.

Wierzymy, że to marzenie uda nam się szybko zrealizować i Angelika będzie mogła rozwijać swoje hobby.

spełnienie marzenia

2022-03-13

Przesądy, dziś  13 marzec 2022 ;)

Niby pechowy dzień  a piękna, słoneczna niedziela i  udało nam się zrealizować marzenie Angeliki. Marzycielka z ogromną niecierpliwością oczekiwała na spełnienie swojego marzenia i nie spodziewała się, że zjawimy się tak szybko z jej wymarzonym, różowym tabletem – iPadem do rysowania. Również ze zdziwieniem powitała nas mama dziewczynki, bo tudzież nie sądziła, iż Angelika będzie mogła tak szybko  rozwijać swoją pasję związaną z rysowaniem. My wraz z mamą popijałyśmy herbatkę i rozmawiałyśmy o bieżących wydarzeniach a Angelika nie traciła czasu i od razu zabrała się do rozpakowywania swojego prezentu. Cieszyła się, że ma w końcu wymarzony iPad.  I jak tu nie wierzyć w siłę marzeń?

Marzenie Angeliki udało nam się zrealizować dzięki 1%. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazują 1% podatku na naszą Fundację bo to dzięki Wam udało nam się uszczęśliwić Marzycielkę. Wspólnymi siłami pierwszy cel osiągnięty i wierzymy, że dodaliśmy Angelice sił do walki z chorobą.