Moim marzeniem jest:

PlayStation 5

Fabian, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Katowice

Status marzenia: spełnione

spotkanie - poznanie marzenia

2022-02-13

Niedzielnego poranka udaliśmy się wspólnie w trasę z Katowic do Częstochowy. Idealnie w południe dotarliśmy do oczekującego nas marzyciela! Fabiana.

Fabian, to niezwykle samodzielny, jak na swój wiek, chłopiec. Wykazuje duże pokłady energii oraz chęci do robienia wielu, różnych rzeczy. Podczas naszej wizyty zaliczyliśmy: układanie puzzli, kolorowanie obrazków oraz lepienie z plasteliny, w owych zabawach aktywnie uczestniczyła nam siostra marzyciela – Amelia. Ponadto mieliśmy niepowtarzalną okazję odśpiewać marzycielowi sto lat – Fabian skończył niedawno 7 lat! Z tej samej okazji zostaliśmy poczęstowani pysznym tortem, wieńczącym nasze odwiedziny.

Wracaliśmy na Śląsk z nową misją – PlayStation 5. Jest to największe marzenie naszego podopiecznego, mamy nadzieję na jak najszybszą realizację!

spełnienie marzenia

2022-07-09

Uwaga! Uwaga!
Radość Kolejnego fana PS5 w sobotnie popołudnie sięgnęła zenitu! Spytacie jak to możliwe? Otóż stało się tak dzięki spełnieniu marzenia dzielnego Fabianka, który nie mógł się już doczekać kiedy instalacja gier dobiegnie końca.

Jednak w tym czasie z pewnością się nie nudziliśmy. Gra w badmintona, bajek opowiadanie czy też piłki podawanie? Dokładnie tak :) Dzięki temu proces instalacji przebiegł w mgnieniu oka a my z czystym sumieniem mogliśmy pożegnać naszego Zucha, aby mógł się relaksować przy swoim nowym nabytku :)