Moim marzeniem jest:

jeep na akumulator

Bartłomiej, 5 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-03-16

Naszym nowym Marzycielem jest Bartuś. Chłopca i jego mamę poznaliśmy na wideorozmowie . Bartek to nieśmiały chłopczyk, który potrzebuje trochę więcej czasu aby zaufać i włączyć się do rozmowy. Opowiedzieliśmy mu o Fundacji i naszych działaniach a także o tym jak ważne jest wypowiadanie swoich marzeń na głos. Musieliśmy nieźle się nagłowić aby w końcu poznać marzenie chłopca. Ale warto było! Teraz już wiemy że największym marzeniem Bartusia jest jeep na akumulator. Ponieważ robi się już cudowna pogoda chcemy spełnić to marzenie jak najszybciej, aby chłopiec mógł organizować wyprawy nowym wozem.

Z góry dziękujemy za chęć pomocy przy tym marzeniu. Sprawmy by na twarzy Bartusia pojawił się uśmiech!

spełnienie marzenia

2022-04-09

Bardzo szybko nadszedł piękny dzień, kiedy mogliśmy pojechać do naszego Marzyciela i spełnić jego marzenie. Podczas poznania Bartek powiedział, że bardzo by chciał aby samochód czekał na niego po wyjściu ze szpitala. Chcąc dotrzymać obiecanego terminu robiliśmy co w naszej mocy aby udało się dowieźć samochód na czas, gdyż akurat dzień wcześniej Bartek ze szpitala wychodził – a łatwo nie było. Najpierw kurier nie dostarczył nam paczki na czas - lecz z pomocą sponsora udało się ją odebrać z centrum logistycznego. Następnie okazało się, że wydano za mało paczek. Sumarycznie jednak udało się wszystko i Bartek otrzymał swoją wymarzoną brykę. Radości chłopca – ale i nas nie było końca. Widać było, że nasz Marzyciel dostał to na co czekał.

Drogi Bartku, dziękujemy Ci za to cudowne marzenie. Nigdy nie przestawaj marzyć.

Wielkie podziękowania w kierunku sponsora tego marzenia, który sam się do nas zgłosił. Oferowane dobro zawsze wraca - czego z całego serca życzymy i dziękujemy!