Moim marzeniem jest:

Laptop gamingowy z podświetlaną klawiaturą

Szymon, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: niespełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-03-22

Jak pewnie się wszyscy domyślacie, każdy z naszych Marzycieli jest jedyny w swoim rodzaju. Tak samo każde spotkanie niesie za sobą coś nowego, wyjątkowego.

We wtorkowy wieczór poznałyśmy jedenastoletniego Szymona. Było to długo wyczekiwane przez nas spotkanie i do ostatniej chwili miałyśmy nadzieję, że uda nam się spotkać na żywo. Niestety, tak się nie stało, ale forma online nie wpłynęła na jakość naszej rozmowy. Nasz bohater przywitał nas z wielkim uśmiechem. Od samego początku załapaliśmy wszyscy wspólny język.

Okazało się, że nasz nowy Marzyciel to wielki fan klocków Lego, a także pasjonat dinozaurów. Nie obeszło się bez ożywionej dyskusji na temat ulubionego gatunku. Oczywiście wygrał T-rex i raptory, ex aequo z mozazaurem. Chłopiec obejrzał już wszystkie filmy z serii Park Jurajski i nie może się doczekać nowej części, która będzie miała premierę w tym roku. Jak sam stwierdził, nie opłaca się iść do kina - woli obejrzeć ją „w necie”.

I tym oto akcentem zbliżamy się do najważniejszej części, czyli marzenia. Mianowicie, Szymek pragnie dostać tableta. Jak sam wspomniał, leżenie w szpitalu jest bardzo nudne… Chciałby dostarczyć sobie trochę małej rozrywki. Taki sprzęt pozwoli mu również na łączenie się ze swoimi przyjaciółmi, którzy nie mogą go odwiedzić ze względów bezpieczeństwa i z racji odległego od domu miejsca leczenia.

Szymon, jak prawie każdy nastolatek w jego wieku, bardzo lubi grać w gry, a zwłaszcza w Fortnite’a (oczywiście pod okiem mamy) i w Brawl Stars (w którego notabene gra sporo naszych Marzycieli). Kto wie, może zorganizujemy w przyszłości wspólne rozgrywki? :)

Chłopiec już sobie wyobraża, jak będzie grał na swoim wymarzonym sprzęcie! No cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak zrobić wszystko by spełnić to piękne marzenie.

spotkanie - zmiana marzenia

2022-03-29

Jesteśmy po drugim spotkaniu z Szymonem. Zostało ono zwołane w prędkości światła, niczym Komitet Europejski! A na czele stał nasz Marzyciel, który sam o nie poprosił, dodając, że jest problem z jego marzeniem!

Jak się okazało, to żaden problem, a wielkie szczęście! Wszystko dlatego, że jego początkowe marzenie, tablet, zostało spełnione przez babcię chłopca! Niestety nas wyprzedziła. ;)  W związku z tym zostaje uruchomione marzenie awaryjne, o którym zostałyśmy poinformowane już na pierwszym spotkaniu.

Tak jak wspomniałyśmy we wcześniejszej relacji - Szymon jest fanem gier, w szczególności Fortnite’a. Pragnie dostać laptopa gamingowego z podświetlaną klawiaturą. Nie ma sprecyzowanego modelu, natomiast chce, aby działał szybko i sprawnie. Kto wie, może mamy do czynienia z przyszłym gamerem? Może dzięki temu laptopowi, będzie mógł trenować, aby w przyszłości walczyć w turniejach gamingowych? Mamy nadzieję, że szybko się przekonamy.