Moim marzeniem jest:

Auto na akumulator

Oliwia, 5 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Lublin

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-03-20

W niedzielne marcowe popołudnie umówiłyśmy się razem z Agatą na spotkanie online z naszą Marzycielką Oliwką, aby ją bliżej poznać i dowiedzieć się jakie jest jej największe marzenie. Oliwka jest uroczą 4-latką, która bardzo lubi bawić się w chowanego. Wspomniała nam, że ma dwóch starszych braci Kacpra i Szymka. 

 

Podczas spotkania opowiedziałyśmy jej trochę o naszej Fundacji i kategoriach marzeń, które spełniamy. W końcu przyszedł czas na najważniejsze pytanie tego dnia, a więc o największe marzenie dziewczynki. Z wielkim zaciekawieniem i niecierpliwością czekałyśmy na odpowiedź naszej Marzycielki. Okazało się, że Oliwka ma już sprecyzowane marzenie. Jest nim samochód na akumulator. Mama Oliwki powiedziała nam, że dziewczynka miała już okazję jeździć w szpitalu takim autkiem. Po filmiku, który nam podesłała, okazało się, że Oliwka jest szpitalnym rajdowcem. Sama zmienia biegi i sprytnie omija przeszkody. Chciałaby mieć możliwość również wozić swojego rok starszego brata jako pasażera :)

Droga Oliwko dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej spełnić Twoje marzenie! :)

 

Relacja:

 

Małgorzata P.

 

 

spełnienie marzenia

2022-12-03

Jak to mówią, do 3 razy sztuka i nareszcie się udało :).  Czasem na te piękne chwile trzeba troszkę dłużej poczekać, ale myślę, że radość jest wtedy podwójna :). Tak, więc w sobotnie grudniowe popołudnie, chwilę przed mikołajkami pojechałyśmy razem z Agatą do domu naszej Marzycielki Oliwki, aby spełnić jej marzenie o aucie na akumulator. 

 

Gdy dotarłyśmy na miejsce w całym rozładunku, przeniesieniu ciężkiego sprzętu i prezentów pomógł nam tata Oliwki oraz jej brat. Od progu natomiast z niecierpliwością wyczekiwała nas nasza mała Marzycielka. Gdy udało się wszystko przetransportować rozpoczął się montaż sprzętu i odpakowywanie kolejnych prezentów. Podczas gdy tata dziewczynki dzielnie składał czerwonego mercedesa czas oczekiwania umilała nam zabawa balonami oraz zapoznanie się z kolejnymi domownikami naszej Marzycielki – uroczym pieskiem oraz imponującą papugą, która bardzo aktywnie brała udział w spotkaniu :).  

 

Oliwka nie mogąc doczekać się swojego pierwszego przejazdu autkiem, co jakiś czas nadzorowała postępy przy montażu samochodu, mobilizując cały zespół do działania. Gdy w końcu udało się zasiąść do wymarzonego auta dziewczynka zapięła pasy i odbyła swoją pierwszą przejażdżkę po mieszkaniu, co było nie lada wyzwaniem ze względu na ograniczone miejsce, ale nasza Marzycielka świetnie dawała sobie radę :). Z wielkim zaciekawieniem testowała autko, dzielnie pokonując wszystkie przeszkody. Od razu widać było, że za kierownicą czuje się pewnie. Powoli odkrywając wszystkie funkcje uwagę Oliwki przykuł multimedialny panel MP4, przez który nie tylko można było słuchać muzyki, ale również oglądać filmy i bajki!  Oliwka wydawała się być zachwycona :). Na pierwszą przejażdżkę zgodziła się również zabrać dodatkowego pasażera, swojego brata, który również nie mógł doczekać się podróży czerwonym mercedesem. Na koniec Marzycielka wypróbowała kolejną funkcję jaką było zdalne kierowanie pojazdem. To było coś niesamowitego, widząc jak pięknie daje sobie radę i ile sprawia jej to radości. Było to naprawdę mile spędzone popołudnie.

 

Z tego miejsca chcielibyśmy złożyć szczególne podziękowania Pracownikom Google dzięki, którym udało się spełnić marzenie Oliwki. Dzięki Waszym gorącym sercom i chęci niesienia pomocy mogliśmy wywołać uśmiech na twarzy naszej Podopiecznej. Jeszcze raz ogromnie dziękujemy za szczodrość i dołączenie do tej szlachetnej inicjatywy!

 

Kochana Oliwko, a Tobie dziękujemy za to, że mogłyśmy Cię poznać i razem z Tobą świętować te wyjątkowe chwile. Pamiętaj nigdy nie przestawaj marzyć, bo marzenia się spełniają, w marzeniach tkwi wielka siła!

 

Relacja:

Małgorzata P.

 

 

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Auto na akumulator marzyciela Oliwia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN