Moim marzeniem jest:

Ipad z rysikiem

Julia, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-04-15

W ciepły, kwietniowy dzień udało nam się poznać nową Marzycielkę i jej marzenie. Julka i jej mama przywitały nas pięknymi uśmiechami. Najpierw przedstawiliśmy czym zajmuje się nasza Fundacja i jakie marzenia spełniamy. Potem Julka nieśmiale powiedziała nam, że marzy o iPadzie z rysikiem.

Julka bardzo lubi rysować ołówkiem i malować różnymi rodzajami kredek i farb. Dziewczynka uwielbia kreatywne zajęcia tj. szydełkowanie, robienie makramowych bransoletek, szycie. Ostatnio zaczeła zabawę z quillingiem(tworzenie ozdób z wąskich pasków papieru) a planuje też zacząć robić na drutach. Przed chorobą chodziła na zajęcia z rysunku i ceramiki. Tyle talentów w jednej dziewczynce! Julka ma ukochanego psa Bąbla, którego ciągle uczy nowych sztuczek.

Nie możemy się doczekać spełnienia marzenia Julki! 

spełnienie marzenia

2022-06-29

Kolejne piękne marzenie zostało spełnione! Julka marzyła o iPadzie z rysikiem. Nasza Marzycielka bardzo lubi rysować ołówkiem i malować różnymi rodzajami kredek i farb a teraz może rozwijać się w rysowaniu digitalnym. Julce przyszło to bardzo sprawnie, przesłała nam zdjęcia z rysunkiem ukochanego psa Bąbla. 

Spełnienie marzenia było możliwe dzięki licytacji, jaką zorganizowali uczestnicy 3. Międzynarodowej Konferencji "Specjaliści Specjalistom"  w Krakowie. Bardzo Państwu dziękujemy za dołożenie cegiełki i wywołanie tego pięknego uśmiechu na twarzy Julki. Uwierzcie w  marzenia, na nie nigdy nie jest za późno!

Droga Julko, dziękujemy Ci za to cudowne marzenie. Mamy nadzieje, że tablet będzie służył kolejne lata i przyniesie Ci dużo radości i miło spędzonych chwil.