Moim marzeniem jest:

Dostać kotkę

Nazar, 9 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Szczecin

Status marzenia: spełnione

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-04-25

Nazar to 9 letni chłopiec którego miałyśmy przyjemność odwiedzić w ciepły, poniedziałkowy dzień.
Marzyciel przywitał nas z bratem i mama. Podczas spotkania dowiedziałyśmy się, ze Nazar uwielbia składać lego. Jako lodołamacz oczywiście otrzymał do nas klocki lego w kształcie motoru. Od razu się ucieszył, gdyż takiego zestawu jeszcze nie posiada. Nazar wraz z mama stwierdzili, ze ułoży to w 5 minutek, zajmie się tym od razu po spotkaniu i wysle nam zdjęcie nowo powstałego motocyklu.
Chłopiec doskonale wiedział, skąd przyjechałyśmy, że jesteśmy z fundacji i chcemy sprawić, by jego marzenie się spełniło. Zdradził nam, ze bardzo tęskni za kotkiem, którego musiał zostawić z babcią w innym kraju. I jego marzeniem jest mieć swojego własnego pupila tu, gdzie teraz mieszka. Bardzo mu brakuje wspólnych zabaw i tulenia. Ma już doświadczenie w opiece nad zwierzątkami i świetnie sobie poradzi. Mama i brat jak najbardziej również cieszą się na wieść o zwierzaku i wypatrują z niecierpliwością małej, włochatej kuleczki, która wniesie ogrom radości do ich domu!

My zatem zabieramy się za szukanie tej jedynej, wymarzonej kotki! :)

spełnienie marzenia

2022-05-29

30 stego maja w końcu przyszedł dzień, w którym mogłyśmy spełnić jedno z najsłodszych marzeń.

Nazar -nasz podopieczny- od pierwszego spotkania dokładnie i bez żadnych wątpliwości wiedział o czym, a raczej o kim marzy. Jego życzeniem była malutka kotka rasy Ragdoll. Nazar już wcześniej miał kotka dlatego dokładnie wiedział, jak opiekować i zajmować się takim maluchem. Mama naszego marzyciela oczywiście dzień spełnienia marzenia utrzymała wraz z nami w tajemnicy, więc Nazar był naprawdę mocno zdziwiony w ten poniedziałkowy dzień. Gdy zapukałyśmy do drzwi i Nazar nas zobaczył, aż zaniemówił z wrażenia! Uśmiechnął się i wyciągnął do nas ręce, aby móc przytulić jak najszybciej swojego nowego przyjaciela. Cóż więcej możemy napisać… Arvena i Nazar od razu się pokochali i znaleźli wspólny język. Razem grają w gry, śpią, bawią się i układają klocki Lego- które są ogromną pasją Nazara. Ba, nawet urodziny mają w ten sam dzień!

Uwielbiamy spełniać marzenia, które są zachowane w tajemnicy i widzieć zaskoczone uśmiechy dzieci! :)