Moim marzeniem jest:

iPhone 13 Pro Max

Jakub, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-04-25

W jeden z kwietniowych dni wybrałyśmy się na spotkanie z naszym nowym Marzycielem. Choć pogoda nie zachęcała do wyjścia z domu, to z wielką przyjemnością udałyśmy się na spotkanie z nim, jego bratem Sebastianem i jego rodzicami. Jak się okazało Kuba to przesympatyczny 14-latek o niezwykle optymistycznym podejściu do życia.

Szybko z naszych rozmów okazało się, że chłopiec bardzo lubi słuchać muzyki. Jest wielkim fanem amerykańskiej piosenkarki Ariany Grande. Ma w swoim pokoju na ścianach wiele jej plakatów oraz rysowane przez siebie jej portrety. Kuba lubi również słuchać rapu i ma mnóstwo płyt z piosenkami tego gatunku muzycznego.

Nasz Marzyciel to przede wszystkim dusza artystyczna! Uwielbia robić piękne zdjęcia, chwytać i utrwalać wyjątkowe i wartościowe chwile w jego życiu. Pokazał nam kilka ze swoich fotografii i byłyśmy pod dużym wrażeniem. Zdjęcia te przedstawiały miejsca w Polsce, które Kuba odwiedzał w ostatnim czasie. Były tam między innymi widoki z Warszawy, zdjęcia parków i dzikiej przyrody. Do tej aktywności, a właściwie jego pasji, przydałby mu się telefon z aparatem fotograficznym wyższej jakości — APPLE iPhone 13 Pro MAX. Taki telefon pomógłby mu nie tylko rozwijać jego hobby, ale także posłużyłby mu w zajęciach szkolnych oraz w kontaktach ze znajomymi.

Nie możemy się doczekać spełnienia marzenia Kuby!

spełnienie marzenia

2022-07-06

Udało się! Wolontariusze z Krakowskiego oddziału Fundacji "Mam Marzenie" spełnili kolejne marzenie i zobaczyli kolejny przepiękny uśmiech Marzyciela.

Na początku lipca, dwa tygodnie po zakończeniu roku szkolnego, umówiłyśmy się z Kubą na spotkanie, nie informując go, jaki jest jego cel. Przy pomocy rodziców - Kuba wciąż był przekonany, że będzie to tylko spotkanie z okazji zakończenia roku, a jednak tak nie było i niespodzianka się udała!

Wręczając naszemu Marzycielowi prezent, już malował się na jego twarzy uśmiech. A po rozpakowaniu pudełka z IPhonem - było już widać ekscytację. Dla takich chwil wiemy, że warto pomagać! Teraz Kuba może doskonalić jedną z wielu swoich pasji - fotografię. Do galerii, która już teraz obfituje w ogromną ilość zdjęć dojdą nowe, z lepszą jakością.

Kuba, było nam bardzo miło Ciebie poznać. Miej zawsze tak pozytywne nastawienie do życia, jak dotychczas. Z całego serca życzymy Ci kolejnych wspaniałych marzeń, bo to one nadają życiu sens.

Serdeczne podziękowania za pomoc w realizacji marzenia kierujemy również do firmy Texland!