Moim marzeniem jest:

Zestaw mebli - łóżko, szafa, biurko oraz regał - białe mebelki z motywem koni i z elementami niebieskiego

Wiktoria, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-05-04

W środę, 4 maja, późnym popołudniem poznałyśmy Marzycielkę Wiktorię, jej sympatyczną i skromną Mamę oraz uśmiechniętą Babcię. Ta pełna ciepła i pozytywnej energii dwunastolatka uwielbia konie w każdym wydaniu: zabawki, maskotki, poduszki, kolorowanki – konie są wszędzie! Radość sprawiają jej zajęcia z końmi, na które uczęszcza regularnie. Wiktoria za kilka dni przystąpi do I Komunii więc obecnie myśli i przygotowania skierowane są na to wydarzenie. Wiktoria obsypała nas komplementami i wiecie co? – to było bardzo fajne – wszystkim polecamy!!! Chcąc poznać marzenie, czekałyśmy niecierpliwie, ale i pełne obaw, bo myślałyśmy, że marzeniem Wiktorii będzie koń w żywej postaci :), ale nie…, otóż marzeniem Wiktorii jest po prostu: piękne, wygodne łóżko z materacem, szufladami, wygodnym oparciem, najlepiej w odcieniach niebieskiego i z motywem… koni – oczywiście!!! No po prostu trzeba spełnić to marzenie i to na cito!, żeby Wiktoria miała piękne sny!

Wiktorio, dziękujemy za poznanie! Twoja pozytywna energia udzieliła się nam więc przesyłamy ją dalej w świat!

spotkanie - zmiana marzenia

2022-05-11

Ponownie, po tygodniu odwiedziłyśmy Wiktorię. Bardzo się cieszyłyśmy na to spotkanie, bo spędzanie czasu z Wiktorią to sama przyjemność, czas wypełniony uśmiechem i rozmowami o… koniach oczywiście :)

W ciągu tygodnia nasza Marzycielka namyśliła się i zdecydowała o zmianie marzenia. Wiki marzy o nowych mebelkach do pokoju. Rozumiemy to marzenie, przecież jak nowe łóżko ma zaistnieć wśród starych mebli? Może wcześniejsze marzenie tylko o łóżku wynika ze skromności tej cudownej dziewczyny? – dało nam to do myślenia…

Chcemy jak najszybciej spełnić to marzenie naszej podopiecznej. Zależy nam, żeby Wiki spędzała czas w wymarzonej na swój sposób przestrzeni.

spełnienie marzenia

2022-07-27

Lato, wakacje, urlopiki, a marzenia niczym się nie przejmują i tak się spełniają! Właśnie tak było w naszym nadmorskim oddziale Trójmiasto, w przypadku naszej cudownej Marzycielki Wiktorii. Udało się spełnić jej marzenie o meblach do pokoju, koniecznie z motywem konia, bo przypomnijmy o wielkiej pasji Wiktorii, jaką są konie. Zaproponowane meble od firmy Meblik absolutnie trafiły w gust naszej Marzycielki! Śliczne białe meble: duże wygodne łóżko, biurko z fotelem obrotowym, regał i szafa z cudownie rzeźbionym i malowanym koniem stworzyły wymarzoną przestrzeń dla naszej nastolatki i skradły jej serce. Ekipa wolontariuszy z umiejętnościami większymi i okazało się też tymi mniejszymi ;) do skręcania mebli, po siedmiogodzinnej pracy, zmęczona ale szczęśliwa, mogła zademonstrować Wiktorii skończone dzieło. Wzruszenie i szczęście Wiktorii są dla nas wszystkich najwspanialszymi elementami spełnienia tego marzenia!
Ta wspaniała akcja była możliwa dzięki zbiórce „Zamień kwiaty na marzenia” na zakończenie roku szkolnego 2021/2022 w Szkole Podstawowej nr 20 w Gdyni. Ogromne podziękowania dla całej społeczności szkolnej za przekazanie środków na spełnienie marzenia Wiktorii!!! Dziękujemy, że jesteście z nami!!!
Gorące podziękowania dla firmy Meblik za udzielenie rabatu na zakup wymarzonych mebli.
Wiktorio, nigdy nie przestawaj marzyć - w marzeniach tkwi wielka siła!