Moim marzeniem jest:

aparat fotograficzny z obiektywem

Sara, 13 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-04-25

We wtorkowe popołudnie mieliśmy przyjemność poznać naszą uśmiechniętą Marzycielkę Sarę. Dziewczyna ma bardzo artystyczne zainteresowania sięgające od malowania, poprzez szydełkowanie. Podczas spotkania pokazała nam jedną ze swoich prac - królika wykonanego w całości na szydełku. Byliśmy naprawdę pod ogromnym wrażeniem talentu naszej Marzycielki. Ponadto Sara w wolnym czasie tworzy bransoletki z muliny, co wskazuje na to, że jest prawdziwie artystyczną duszą rozwijająca swój talent w wielu dziedzinach. 

Co więcej, bardzo kocha zwierzęta, a szczególnie jej pieska o imieniu Odi, który jest jej najlepszym przyjacielem.

Sara w rozmowie z nami ujawniła, iż jej marzeniem jest otrzymanie aparatu fotograficznego z obiektywem. Bardzo chciałaby nauczyć się sztuki fotografowania i zdradziła nam, że pierwszym modelem będzie jej piesek Odi.

Sara jest bardzo ambitną i radosną dziewczyną, co udzieliło się nam wszystkim podczas rozmowy. Mamy ogromną nadzieję, że niedługo będziemy mieli okazję powiększyć radość naszej podopiecznej Sary, spełniając jej piękne marzenie.

Teraz czas na nasze działania i spełnienie marzenia Sary jak najszybciej.

spełnienie marzenia

2022-08-17

Kolejne marzenie spełnione! Tym razem dzięki licytacji zorganizowanej przez uczestników 3. Międzynarodowej Konferencji "Specjaliści Specjalistom" w Krakowie oraz wsparciu ze strony Szkoły Podstawowej w Krośnicach mogliśmy spełnić marzenie naszej podopiecznej Sary.

Dziewczynka jest prawdziwie artystyczną duszą, ponieważ oprócz fotografowania szydełkuje, a także tworzy bransoletki z muliny. Co więcej, bardzo kocha zwierzęta, a w szczególności swojego najlepszego przyjaciela - pieska Odiego.

Już gdy po raz pierwszy połączyliśmy się online, dziewczynka podkreślała, jak bardzo marzy o otrzymaniu aparatu fotograficznego z obiektywem. Głównym celem była chęć fotografowania swojego pieska, natomiast tak zaawansowany sprzęt pozwoli również Sarze rozwijać swoją pasję i umożliwi dalszą naukę fotografowania.

Po zaobserwowaniu reakcji Sary na otrzymanie aparatu, nie mamy wątpliwości, że będzie prężnie rozwijać swoją pasję do fotografii. Dziewczynka była przeszczęśliwa i nie traciła ani chwili, by od razu rozpocząć korzystanie z niego. Przesłała nam zdjęcia swojego psa, które widnieją w galerii - zachęcamy do ich obejrzenia.

Saro, życzymy Ci dużo siły, uśmiechu, oraz wytrwałości w swoich pasjach. Pamiętaj także, by nigdy nie przestawać marzyć, bo marzenia mają ogromną moc!