Moim marzeniem jest:

plac zabaw

Elena, 3 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-05-24

We wtorkowe popołudnie wolontariusze oddziału krakowskiego spotkali się z nową Marzycielką, 3-letnią Elenką. Spotkanie odbyło się przez wideokonferencję. Po połączeniu się z mamą naszej Marzycielki oczom wolontariuszy ukazała się radosna i uśmiechnięta od ucha do ucha dziewczynka. Na samym wstępie pokazała im swój piękny rysunek, przedstawiający jej marzenie- plac zabaw z dwoma huśtawkami i zjeżdżalnią.

Radosna i pełna energii dziewczynka podczas rozmowy pokazywała wolontariuszom swoje liczne zabawki. Nasi wolontariusze dowiedzieli się, że Elenka ma brata Daniela, z którym uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, a nowy plac zabaw byłby idealnym miejscem do wspólnych zabaw.

Nie możemy doczekać się dnia, kiedy spełnimy marzenie tej wspaniałej dziewczynki! Mamy nadzieję, że wydarzy się to jak najszybciej.

spełnienie marzenia

2022-07-16

W piękną słoneczną sobotę wolontariusze Fundacji Mam Marzenie udali się do małej miejscowości pod Tarnowem na spotkanie z Marzycielką Elenką oraz jej rodziną. Jej marzeniem był drewniany domek z huśtawkami oraz zjeżdżalnią. Po przybyciu wolontariuszy na miejsce, Elenka wraz z bratem korzystała ze świetnej pogody i bawiła się już na swoim placu zabaw. Od mamy dziewczynki dowiedzieliśmy się, że Elenka uwielbia Świnkę Peppę oraz lubi dmuchać świeczki. W związku z tym nasi wolontariusze postanowili zrobić dziewczynce małą niespodziankę i wręczyli jej balony oraz torcik ze świeczkami. 

Czas podczas zabawy z Elenką i rozmowy z gospodarzami minął bardzo przyjemnie, ale również bardzo szybko i nadszedł w końcu czas żeby, się pożegnać, ale na pewno na długo zostanie nam w pamięci widok radosnej dziewczynki, której Marzenie się spełniło.

Cieszymy się, że udało nam się spełnić to wspaniałe marzenie i serdecznie dziękujemy uczestnikom Trzeciej Międzynarodowej Konferencji "Specjaliści Specjalistom" za pomoc w jego realizacji.

Kochana Elenko! Jesteśmy wdzięczni, że podzieliłaś się z nami swoim pięknym marzeniem. Życzymy Ci dużo zdrówka i kolejnych super marzeń do realizacji. Jesteś wspaniałą dziewczynką, która zdobyła nasze serca.