Moim marzeniem jest:

Laptop Apple Macbook Air M1

Marcel, 16 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-06-16

W czwartkowe popołudnie odbyliśmy bardzo sympatyczną rozmowę online z naszym Marzycielem Marcelem oraz jego mamą Agnieszką. Mimo początkowych problemów technicznych udało nam się dowiedzieć, czym pasjonuje się chłopiec. Marcel jest wielkim fanem gier komputerowych oraz serialu "The Mandalorian". Chłopiec uczęszcza do technikum, w którym poszerza swoje kolejne zainteresowanie, jakim jest logistyka. W czasie rozmowy byliśmy pod dużym wrażeniem jego wiedzy z interesujących go tematów oraz olbrzymiej skromności. Marzeniem chłopca jest otrzymanie Macbooka, który pomoże mu w dalszej edukacji oraz rozwijaniu swoich pasji. Widząc wielki potencjał i możliwości Marcela zwracamy się z prośbą o pomoc w realizacji tego marzenia, dzięki któremu więcej uśmiechu zagości na jego twarzy.

spełnienie marzenia

2022-06-29

Krakowski oddział Fundacji "Mam Marzenie" może dopisać kolejny dzień w kalendarzu do tych najpiękniejszych. Wolontariusze mieli ogromną przyjemność osobiście poznać i przekazać w odpowiedzialne ręce Marzyciela jego upragniony prezent. Od samego progu przywitała nas rozpromieniona Mama Marcela wraz z synem, a także sznaucerem Vigo. Po przekazaniu szczelnie zapakowanego prezentu udało się ujrzeć wymarzonego laptopa, a po chwili piękny uśmiech obdarowanego. Teraz rozwijanie zainteresowań, nauka i kolejne odcinki ulubionych seriali będą mogły nabrać nowych, pełniejszych kolorów. Niezwykła skromność Marcela i uprzejmość ze strony jego Mamy zrobiła na nas ogromne wrażenie. Podobnie zresztą jak pyszne lody, które pani Agnieszka zaserwowała wolontariuszom, a także zadbany, przydomowy ogród.

Serdecznie dziękujemy za cudowne ugoszczenie i możliwość spełnienia również naszego marzenia o szczerym i szerokim uśmiechu Marcela. Życzymy dużo zdrowia, wytrwałości, uśmiechu i spełnienia dalszych marzeń. Trzymamy kciuki!

Serdeczne podziękowania kierujemy również do firmy Texland za pomoc w realizacji marzenia!