Moim marzeniem jest:

Telefon Samsung Galaxy Note 20

Dariusz, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-07-09

W sobotnie południe spotkaliśmy się z naszym Marzycielem Darkiem. Spotkanie odbyło się w formie online i po włączeniu kamerki ujrzeliśmy uśmiechniętą buzie naszego Marzyciela. Po krótkim przywitaniu się, a także ku naszej radości, usłyszeniu wieści o dobrym samopoczuciu tego dnia Darka, przystąpiliśmy do pytań pozwalających nam bliżej poznać Marzyciela.

Jak się okazało, swego czasu Darek jeździł cross motorem, co sprawiało mu dużo frajdy. Co więcej, chciał mieć drona dzięki któremu mógłby nagrywać filmiki jak jeździ swoim pojazdem.

W tym świecie elektroniki znalazło się miejsce na jeszcze jedną rzecz, która stała się głównym marzeniem Darka wypowiedzianym na naszym spotkaniu – telefon Samsung Galaxy Note 20 SM-N980 8/256GB Szary. Telefon pozwoliłby Marzycielowi na stały kontakt z bliskimi mu osobami oraz granie w ulubione gry, co umili mu czas spędzony w szpitalu. Kto wie, może za jakiś czas nasz Marzyciel będzie mógł również nagrywać telefonem filmiki jak jeździ cross motorem, jeśli pozwoli mu na to stan zdrowia.  Trzymamy za to mocno kciuki!

Tymczasem nie pozostaje nam nic innego jak zakasać rękawy i mieć nadzieję na szybkie spełnienie marzenia.

spełnienie marzenia

2023-01-18

W deszczowy środowy poranek wybraliśmy się na spotkanie z naszym Marzycielem Darkiem i jego mamą do Przylądka Nadziei we Wrocławiu. Od samego rana wolontariuszki działały, aby oprawa spełnienia Marzenia była jak najlepsza – w tym celu zostały wykorzystane balony, i to nie tylko nasze fundacyjne, ale również taki w kształcie pojazdu, a jako dodatek Dariusz otrzymał od nas również miniaturowy motor lego do złożenia w trakcie oczekiwania na aktualizacje telefonu – bo właśnie takie Marzenie miał Dariusz – Telefon Samsung Galaxy Note 20.

Nasz Marzyciel wyczekiwał na niego ze względu na to, że stary telefon zaczynał już szwankować, więc trafiliśmy idealnie czasowo na spełnienie Marzenia! Po przyjechaniu na miejsce wolontariuszki zostały pogodnie przywitane przez pracowników Przylądka, a po chwili nastąpiło spotkanie z naszym Marzycielem i mamą Dariusza. Pomimo dość ponurej deszczowej pogody, nastroje były bardzo pozytywne!

Cieszymy się, że spełnienie Marzenia oraz oprawa sprawiły, że wszyscy obecni uśmiechali się od ucha do ucha! Mamy nadzieję Dariuszu, że telefon będzie Ci służył przez długi czas oraz życzymy powodzenia i sukcesów w jeździe na motocrossach!

Dziękujemy również bardzo serdecznie firmie Ten Square Games za umożliwienie spełnienia Marzenia Dariusza!