Moim marzeniem jest:

Spotkanie z Robertem Lewandowskim

Jakub, 10 lat

Kategoria: spotkać

Oddział: Kraków

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-08-10

Pasjonat sportu, piłki nożnej i wszystkiego co z nią związane. Oddany kibic reprezentacji Polski w piłce nożnej. Znawca klubów, żywo zainteresowany nowinkami świata piłki - tymi słowami najkrócej można by opisać naszego Marzyciela. Entuzjazm, otwartość i uśmiech Kuby niezwykle szybko udzielają się jego rozmówcom – nic więc dziwnego, że głównym tematem naszej rozmowy szybko stały się emocje związane ze zbliżającymi się Mistrzostwami Świata oraz nasze typy i możliwe scenariusze przebiegu zawodów. 

Kuba, zapytany o swoje marzenie, wyznał nam, że chciałby się spotkać ze swoim ulubionym piłkarzem – Robertem Lewandowskim. W tej samej chwili naszym oczom ukazała się książka (na której okładce znajdował się nie kto inny jak wspomniany zawodnik) dokumentująca karierę i osiągnięcia największego idola naszego Marzyciela. Chłopiec, trzymając w dłoniach swój nowy nabytek wyjaśnił nam, że jest właśnie w trakcie jej lektury i podzielił się z nami kilkoma ciekawostkami z życia piłkarza. Systematycznie bowiem poszerza swoją wiedzę na temat Roberta Lewandowskiego, ciesząc się jego sukcesami – tak w polskiej kadrze jak i w klubie FC Barcelona – oraz śledząc jego poczynania. 

Przystępujemy do działania z nadzieją, że już niebawem urzeczywistni się marzenie Kuby o spotkaniu z jego ulubionym sportowcem.

 

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Karolina Witek

email: karolina.witek@mammarzenie.org

tel: +48 880 418 063

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Jakub - o. Kraków - Spotkanie z Robertem Lewandowskim

Jakub wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Spotkanie z Robertem Lewandowskim marzyciela Jakub.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN