Moim marzeniem jest:

Zobaczyć zorzę polarną

Zuzanna, 14 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Kielce

Status marzenia: zaadoptowane

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie

2022-06-29

W upalne, czerwcowe popołudnie udałyśmy się z Roksaną do naszej nowej Marzycielki – Zuzi, którą bardzo zapragnęłyśmy poznać. Wiedziałyśmy już co nieco o jej zainteresowaniach – m.in. o tym, że uwielbia czytać książki (głównie angielskojęzyczne). Za namową mamy czyta jednak również co raz więcej po polsku. Jako, że dziewczyna jest fanką serii Zmierzch autorstwa Stephanie Meyer i aktualnie kolekcjonuje całą serię, na lodołamacz wybrałyśmy tom, którego jeszcze nie posiadała w swojej kolekcji. Nasze pierwsze spotkanie przebiegało w niesamowicie miłej atmosferze. Zuzia chętnie opowiadała nam o swoich pasjach i ulubionych przedmiotach szkolnych. Dowiedziałyśmy się również, że uprawiała akrobatykę sportową i w swojej kolekcji posiada wiele nagród i medali, które zdobyła rozwijając się w tej dyscyplinie.
Dziewczyna zdecydowanie jest osobą bardzo ambitną i dążącą z zapałem do osiągnięcia postawionych sobie celów. Dziś najważniejszym celem jest zdrowie, a reszta marzeń z pewnością również się spełni.
My jednak bardzo pragniemy spełnić marzenie, które zechce nam przedstawić. Zuzia jednak nadal zastanawia się jakie marzenie mogłaby nam powierzyć. W związku z tym dałyśmy jej czas do namysłu i ufamy, że podczas kolejnego spotkania (na które z niecierpliwością czekamy) poznamy jej mały sekret i wielkie marzenie.
Dziś dziękujemy jednak za uśmiech i pozytywną energię, której doświadczyłyśmy oraz przede wszystkim za to, że mogłyśmy poznać tak wspaniałą osobę jaką jesteś Zuziu!

spotkanie - poznanie marzenia

2022-09-15

Podczas naszego drugiego spotkania z Zuzią było równie wspaniale i miło jak podczas pierwszego. Dziewczyna jak zawsze uśmiechała się łagodnie, rozpromieniając pochmurny dzień. Ponownie postanowiłyśmy zapytać o to czy zna już swoje marzenie i okazało się, że tak! Dziewczyna wiedziała już czego najbardziej pragnie i w czym jako fundacja możemy jej pomóc! Wiedziałyśmy, że nastolatka długo się zastanawiała i że z pewnością czymś nas zaskoczy i rzeczywiście – zaskoczyła. Jej marzeniem okazało się być zobaczenie zorzy polarnej, czyli wyjazd np. do Norwegii lub Islandii. Wierzymy, że uda nam się zorganizować tą podróż i że będzie to jedna z jej najpiękniejszych przygód, którą zawsze będzie pamiętać i wspominać. Zieleń jest kolorem nadziei, a serca wszystkich wolontariuszy wypełnione są nadzieją na spełnienie każdego z powierzonych nam marzeń dlatego właśnie wierzymy, iż kolejna relacja będzie już właśnie relacją z pięknego czasu spędzonego przez naszą, cudowną marzycielkę w Skandynawii, podziwiającą zorzę!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Wioletta Kłys

email: wiola.klys.12@gmail.com

tel: +48730 144 238

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Zuzanna - o. Kielce - Zobaczyć zorzę polarną

Zuzanna wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.