Moim marzeniem jest:

Pies rasy samojed

Fabian, 7 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-07-26

Niedawno poznaliśmy naszego nowego podopiecznego Fabiana i jego marzenie.

Ze względu na okoliczności musieliśmy zmienić formę spotknia z osobistej na online.

Fabian, nieco nieśmiały siedmiolatek był bardzo zdecydowany i pewny wyboru swojego marzenia. Poprosił nas o psa rasy Samojed. Nowy pupil rodziny dostałby na imię Chmurka, ponieważ, jak powiedział Filip, "te psy są tak puchate, że wyglądają jak chmurki". I rzeczywiście, po obejrzeniu filmiku, który chłopiec wysłał nam po rozmowie w pełni się z tym spostrzeżeniem zgadzamy.

Marzenia tego typu są dla naszej Fundacji szczególne - w końcu w grę wchodzi żywe stworzenie i opieka nad nim przez wiele, wiele lat. Dlatego prośby takie wymagają specjalnego, odpowiedzialnego podejścia wolontariuszy, Marzyciela oraz jego rodziny.

Dlatego podczas rozmowy zapytaliśmy o wiele rzeczy, między innymi o inne zwierzęta w domu Fabiana, a także o to kto przejmie opiekę nad Chmurką, jeśli chłopiec będzie musiał spędzić czas w szpitalu. Mama Fabiana odpowiedziała na wszystkie nasze pytania wyczerpująco. Okazuje się, że rodzina ma już psa, kota oraz dwie papugi. Wszyscy kochają zwierzęta i nie wyobrażają sobie domu bez nich. Sam Fabian do sprawy podchodzi niezwykle odpowiedzialnie jak na swój wiek. Mama powiedziała, że ogląda on dużo filmów o Samojedach, ich potrzebach, wymaganiach i charakterystyce.

Obiecaliśmy, że odwiedzimy Fabiana i jego rodzinę w domu i nie możemy odoczekać się spotkania z małym Marzycielem.

Mamy nadzieję, że Fabian już niedługo zyska puchatego przyjaciela, którego obecność da mu radość i siłę do walki z chorobą, dlatego zachęcamy do pomocy w spełnieniu tego marzenia.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Anna Janaszak

email: anna.janaszak@mammarzenie.org

tel: +48 782 179 539

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Fabian - o. Wrocław - Pies rasy samojed

Fabian wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.