Moim marzeniem jest:

Złoty iPhone 11 Pro

Laura, 11 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-09-15

Fundacja Mam Marzenie to przede wszystkim ludzie z poczuciem misji niesienia radości, siły i nadziei dzieciom z chorobami zagrażającymi życiu poprzez spełnianie ich marzeń. Tym razem oddajemy głos Kasi- kandydatce na wolontariusza, która właśnie poznała swoją pierwszą Marzycielkę- jedenastoletnią Laurę.

To było moje pierwsze spotkanie z Marzycielką Fundacji Mam Marzenie. W umówionym wcześniej miejscu i czasie czekały na nas bardzo pogodna i podekscytowana dziewczynka i jej mama. Laura od razu przykuła moją uwagę. Zza maseczki medycznej i okularów w brzoskwiniowych oprawkach śmiały się do nas ciekawe spotkania oczy. Ubrana w dresik pasujący do okularów zdradzała dobry gust i własny styl. Jak prawdziwa gospodyni od razu zaprosiła nas do sali, gdzie miało się odbyć spotkanie. Z radością przyjęła prezent-lodołamacz i zielone balony. Od razu wiedziała, z kim się nimi podzieli.

Na nasze pytania, czym się interesuje i co lubi robić, z entuzjazmem opowiadała o swoich artystycznych zainteresowaniach. Okazało się, że oprócz talentów malarskich i fotograficznych jest specjalistką manikiuru i wizażu. Pasję kosmetyczną zapewne odziedziczyła po swojej mamie-stylistce fryzur. Obie z ożywieniem pokazywały nam zdjęcia swoich realizacji. I w tym momencie zaczęła się ujawniać potrzeba i marzenie Laury.

Dziewczynka, zapytana o to, co mogłoby ją uszczęśliwić, nieśmiało, ale bardzo precyzyjnie wyjaśniła, że chciałaby mieć iPhone'a z dobrym aparatem fotograficznym. Wiedziała, jaki model spełniałby jej oczekiwania, ponieważ od dawna chciała go mieć i już wcześniej interesowała się jego parametrami i możliwościami. Z wypiekami na twarzy mówiła, co chciałaby uwiecznić.

Na końcu spotkania zapytałyśmy czy chciałaby zrobić sobie z nami pamiątkowe zdjęcie. Bez wahania wyznaczyła miejsce i zaproponowała kadr. Widać, że zna się na rzeczy! Ta sytuacja ostatecznie wyjaśniła nam, że marzenie zostało rozpoznane. Miły czas spotkania minął i musiałyśmy się pożegnać. Jestem pewna, że wszystkim nam dostarczył wiele radości i niedługo znów się zobaczymy.

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak spełnić marzenie Laury jak najszybciej. Do dzieła!

 

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Daria Rams

email: daria.rams@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 628

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Laura - o. Wrocław - Złoty iPhone 11 Pro

Laura wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.