Moim marzeniem jest:

Drukarka 3D (CREALITY Ender 3 V2 lub Anycubic vype)

Sylwester, 18 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: zaadoptowane

pierwsze spotkanie

2022-09-14

W środowy wieczór wybrałam się na spotkanie z Sylwestrem – naszym nowym marzycielem.

Chłopak jest bardzo miłym, rozgadanym i dobrze wychowanym 18-nastolatkiem. Siedząc w altance, Sylwester opowiedział mi trochę o sobie. Obecnie jest w trakcie zdawania prawa jazdy, część teoretyczna już za nim. Skończył też szkołę zawodową na profilu elektryk. Ze względu na to, że komputery to jedna z jego pasji, chciałby dalej kształcić się w tym kierunku, aby zostać programistą. Obecnie, zgodnie z zaleceniami lekarza, oszczędza swoje zdrowie, nie chodzi do żadnej pracy ani szkoły, jednak jego wolny czas jest wypełniony zabawą z jego trzema młodszymi braćmi. Odnośnie jego zainteresowań zdradził mi, że planuje teraz więcej jeździć rowerem oraz lubi słuchać muzyki, szczególnie tej z lat 80’ i 90’. Pochwalił się także, że wybrał się ostatnio ze swoim ojcem na dwa koncerty : Lady Pank oraz Kombi.

W końcu nadszedł czas, aby usłyszeć marzenie Sylwestera, jednak nasz marzyciel poprosił o więcej czasu na przemyślenie, gdyż z dwóch swoich marzeń musi wybrać to ważniejsze dla niego,a mogę zdradzić, że obydwa mają coś wspólnego z jego zainteresowaniami.

spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-25

Po dłuższym zastanowieniu, Sylwester skontaktował się ze mną, aby powiedzieć mi na jakie marzenie się zdecydował. Połączyliśmy się zatem przez internet, aby zaoszczędzić czas na podróży. I ku mojemu zdziwieniu usłyszałam marzenie, które nie było wcale brane prędzej pod uwagę, mianowicie Sylwester marzy o drukarce 3D, najlepiej model CREALITY Ender 3 V2 lub Anycubic vype. Marzyciel wytłumaczył, że zastanawiał się długo nad swoim marzeniem i jako, że planuje w przyszłości zostać programistą, chciałby już teraz próbować robić coś w tym kierunku i drukarka 3D wydała mu się idealnym pomysłem, aby zarówno się kształcić jak i przy tym dobrze bawić, konstruując różne modele 3D. Byłam zaskoczona tym przemyślanym wyborem marzenia i nie pozostało mi nic innego, jak tylko pogratulować Sylwestrowi jego pomysłu. Mocno trzymamy kciuki za spełnienie!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Michalina Warsińska

email: trojmiasto@mammarzenie.org

tel: +48 503 090 907

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Sylwester - o. Trójmiasto - Drukarka 3D (CREALITY Ender 3 V2 lub Anycubic vype)

Sylwester wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.