Moim marzeniem jest:

Zielony iPhone 13 Pro

Nazarii, 15 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Wrocław

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-01

Nie jest nam straszny chłód i deszcz w drodze do kolejnych marzeń, dlatego w pochmurny jesienny dzień pospieszyłśmy na spotkanie z naszym nowym Marzycielem - Nazarem. Drastyczne wydarzenia w Ukrainie zmusiły chłopca i jego rodzinę przeprowadzić się za granicę. Tak oto od marca gości w Polsce. Bariera językowa nie była dla nas przeszkodą, wręcz byłyśmy miło zaskoczone, że nastolatek tak szybko opanował język polski i kontynuuje jego naukę. Pozytywna energia wypełniła salę, na której Marzyciel razem z mamą nas przyjęli. Tacy uśmiechnięci i radośni, aż trudno uwierzyć, że na co dzień zmagają się z tak ciężką chorobą, będąc daleko od domu i przyjaciół.

Choć lekko zawstydzony, Nazar zaczął opowiadać co nieco o sobie. W Ukrainie często grał w piłkę, interesował się samochodami i był aktywnym dzieckiem, ale wraz z chorobą zmieniły się jego zainteresowania. Obecnie wolny czas spędza przy komputerze, a jego ulubioną grą stały się wyścigi samochodowe.

Marzyciel przyznał nam się, że czasami brakuje mu kontaktu z kolegami z Ukrainy, dlatego chciałby dostać nowy telefon - zielony iPhone 13 Pro. To zdecydowanie ułatwiłoby mu komunikację ze znajomymi. Mamy nadzieję, że realizacja marzenia doda mu sił do dzielnej walki o życie, a w chwilach wyczerpania i niechęci przywróci wiarę w lepsze jutro.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Daria Rams

email: daria.rams@mammarzenie.org

tel: +48 515 199 628

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Nazarii - o. Wrocław - Zielony iPhone 13 Pro

Nazarii wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.