Moim marzeniem jest:

Plac zabaw z domkiem, dwoma huśtawkami oraz zjeżdżalnią

Marysia, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-12

Przesympatyczna, uśmiechnięta od ucha do ucha oraz pełna energii - mimo dość później pory spotkania - taka właśnie okazała się nasza Marzycielka Marysia.

Marysia jest niezwykle rezolutną młodą osobą, która mimo swoich zaledwie 4 lat posiada już całą masę różnych zainteresowań - zaczynając od historyjek czytanych przez Tatę, poprzez oglądanie bajek o księżniczkach, aż do obserwacji i pilnego śledzenia przelatujących regularnie po niebie samolotów. Dzięki pomocy ulubionego wujka Rafała, który w razie pytań zawsze służy pomocą, żaden podniebny rejs nie może umknąć uwadze Marysi!

W trakcie naszej pierwszej rozmowy online udało się nam także dowiedzieć, że Marysia uwielbia spędzać czas ze swoim młodszym bratem Michałem oraz na aktywnej zabawie i zajmowaniu się swoimi domowymi zwierzątkami - kotkiem Plamką oraz pieskiem Misią. A możliwości zabawy, tam gdzie mieszka Marysia jest całkiem sporo! Również dlatego, że nieopodal jej znajduje się lasek, w którym można spacerować i zbierać grzyby, ale także ze względu na znadujące się przy domu spore podwórko. To właśnie tam już niedługo ma szansę spełnić się marzenie Marysi. Nasza Marzycielka zdradziła nam bowiem, że to plac zabaw z domkiem, zjeżdzalnią i dwoma huśtawkami jest tym, o czym skrycie marzy. To tam już wkrótce Marysia mogłaby spędzać czas na świeżym powietrzu i nabierać rumieńców podczas szaleństw na huśtawkach oraz własnej zjeżdżalni.

Wierzymy z całych sił, że uda nam się spełnić to wspaniałe marzenie i już wkrótce na podwórku Marysi pojawi się jej wymarzony plac zabaw!

spełnienie marzenia

2023-07-10

W końcu nadszedł ten wyczekiwany moment, kiedy mogliśmy zobaczyć, jak spełnia się marzenie Marysi. Plac zabaw czekał już od jakiegoś czasu na naszą Marzycielkę, jednak dopiero wraz z nadejściem prawdziwie słonecznej pogody Marysia mogła zacząć korzystać z uroków zabawy na swoim własnym podwórku.

Domek, zjeżdżalnia, huśtawki, mała ścianka wspinaczkowa i spora piaskownica - to właśnie elementy wymarzonego placu zabaw. Jest dokładnie taki, by bezpiecznie się na nim bawić i spędzać całe dnie. Wiemy już, że plac nie będzie tylko dla Marysi ulubionym miejscem zabaw. Jej bratu Michałkowi również bardzo się spodobał i będzie jego częstym gościem :)

Marzenie Marysi udało się sfinansować dzięki firmie Corega. W imieniu Marysi się bardzo dziękujemy - to dzięki Coredze na twarzy Marysi gości przepiękny uśmiech, który dodaje Jej sił do walki z chorobą. 

Marysiu, jesteś niesamowitą dziewczynką, dziękujemy, że mogliśmy Cię poznać i móc spełnić Twoje marzenie :) Bardzo cieszymy się z Twojej radości, widząc jak  jak fajnie bawisz się w nowym kolorowym miejscu :)