Moim marzeniem jest:

Plac zabaw z domkiem, dwoma huśtawkami oraz zjeżdżalnią

Marysia, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Kraków

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-12

Przesympatyczna, uśmiechnięta od ucha do ucha oraz pełna energii - mimo dość później pory spotkania - taka właśnie okazała się nasza Marzycielka Marysia.

Marysia jest niezwykle rezolutną młodą osobą, która mimo swoich zaledwie 4 lat posiada już całą masę różnych zainteresowań - zaczynając od historyjek czytanych przez Tatę, poprzez oglądanie bajek o księżniczkach, aż do obserwacji i pilnego śledzenia przelatujących regularnie po niebie samolotów. Dzięki pomocy ulubionego wujka Rafała, który w razie pytań zawsze służy pomocą, żaden podniebny rejs nie może umknąć uwadze Marysi!

W trakcie naszej pierwszej rozmowy online udało się nam także dowiedzieć, że Marysia uwielbia spędzać czas ze swoim młodszym bratem Michałem oraz na aktywnej zabawie i zajmowaniu się swoimi domowymi zwierzątkami - kotkiem Plamką oraz pieskiem Misią. A możliwości zabawy, tam gdzie mieszka Marysia jest całkiem sporo! Również dlatego, że nieopodal jej znajduje się lasek, w którym można spacerować i zbierać grzyby, ale także ze względu na znadujące się przy domu spore podwórko. To właśnie tam już niedługo ma szansę spełnić się marzenie Marysi. Nasza Marzycielka zdradziła nam bowiem, że to plac zabaw z domkiem, zjeżdzalnią i dwoma huśtawkami jest tym, o czym skrycie marzy. To tam już wkrótce Marysia mogłaby spędzać czas na świeżym powietrzu i nabierać rumieńców podczas szaleństw na huśtawkach oraz własnej zjeżdżalni.

Wierzymy z całych sił, że uda nam się spełnić to wspaniałe marzenie i już wkrótce na podwórku Marysi pojawi się jej wymarzony plac zabaw!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Katarzyna Wójtowicz

email: katarzyna.wojtowicz@mammarzenie.org

tel: +48 669 586 688

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Marysia - o. Kraków - Plac zabaw z domkiem, dwoma huśtawkami oraz zjeżdżalnią

Marysia wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Plac zabaw z domkiem, dwoma huśtawkami oraz zjeżdżalnią marzyciela Marysia.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN