Moim marzeniem jest:

Piękny wózek dla lalek, w którym mogłaby wozić lalkę - dużego bobasa

Maja, 4 lata

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: spełnione

Marzenie zostało spełnione dzięki pomocy

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-14

Maja to urocza, nieśmiała czterolatka. Zastanawiałyśmy się, jak będzie wyglądała nasza wizyta u dziewczynki i rozmowa z nią. Jednak wszystkie obawy rozwiały się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, gdy tylko w progu zobaczyłyśmy uśmiechniętą Maję. Dziewczynka troszeczkę się na wstydziła, ale nie uniemożliwiło jej to opowiedzieć nam o przygodach, które doświadcza codziennie w przedszkolu. Opowieść trochę Maję ośmieliła, gdyż zaprosiła nas do swojego pokoju, gdzie pokazała nam swoje ulubione, przepiękne mebelki. To pokoik prawdziwej, małej księżniczki! Zauważyłyśmy, że Maja to wielka fanka lalek – ma w pokoju ich prawdziwą kolekcję! Jako lodołamacz podarowałyśmy dziewczynce laleczki, które zasiądą na mebelkach. Opowiedziałyśmy Mai o działalności naszej fundacji i celu naszej wizyty. Zaczęłyśmy z dziewczynką rozmawiać o Jej, największym na świecie, marzeniu. Maja powiedziała nam, że bardzo mocno marzy o tym, aby otrzymać piękny wózek dla lalek, w którym mogłaby wozić lalkę – dużego bobasa. Chciałaby z bobasem wychodzić na spacery! Cóż za piękne, dziecięce marzenie! Kiedy żegnałyśmy się z dziewczynką i wracałyśmy do domu, z naszych twarzy nie znikały uśmiechy.

Maju – mamy nadzieję, że niebawem spełnimy Twoje piękne marzenie! Do zobaczenia!

Wszystkich, którzy chcą pomóc wyczarować uśmiech na twarzy dziewczynki, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

spełnienie marzenia

2022-12-30

Grudzień był dla Majeczki ciężkim czasem – czasem chorób i złego samopoczucia, przez co moment spełnienia marzenia musieliśmy kilka raz przekładać. Tym bardziej cieszymy się, że w końcu się udało spotkać z naszą Marzycielką! Maja przywitała nas zapłakana, nie chciała przyjść, ponieważ bardzo się bała, że znowu przyjechał do niej pan doktor. Powiedziałam Mai, że dzisiaj przyjechałyśmy, aby spełnić jej super marzenie. Bardzo nieufnie poszła z nami do pokoju, gdzie czekały na nią zapakowane prezenty. Z pomocą w ich rozpakowaniu przyszedł Natan, dzięki czemu Majunia razem z nim zaczęła otwierać paczki. Powrócił uśmiech na twarzy naszej Marzycielki, a ogrom jej radości naprawdę ciężko wyrazić słowami. Wspólnymi siłami złożyliśmy wózek, do którego dziewczynka położyła lalkę. Przykryła ją kocykiem i zabrała na pierwszy spacer po pokoju. Wielką radość sprawiły dla Mai kartki z życzeniami, które dzieci – Uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Mrągowie, przygotowały specjalnie dla niej. To był czas pełen emocji, wzruszeń, radości i uśmiechu.

Kochana Majeczko, ogromnie cieszymy się, że w tak trudnym dla Ciebie czasie, mogłyśmy spełnić Twoje marzenie i wyczarować uśmiech na Twojej twarzy. Nigdy nie przestawaj marzyć. Trzymamy za Ciebie bardzo mocno kciuki!

Serdecznie, z całego serca, dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom oraz Uczniom Zespołu Szkół nr 2 im. Władysława Jagiełły w Mrągowie za realizację marzenia Mai. Dziękujemy, że w tak trudnym dla nas wszystkim czasie, dostrzegają Państwo drugiego człowieka. Dzięki Waszej pomocy chce nam się działać dalej i spełniać kolejne, dziecięce marzenia. Wyczarowaliście Państwo miliony przeróżnych uśmiechów na twarzy Mai – dziękujemy!