Moim marzeniem jest:

Komputer stacjonarny

Kacper, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Trójmiasto

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-25

Jesienna aura i deszcz mogłyby niejednej osobie obniżyć nastrój, ale nie naszemu Marzycielowi. Kacper jest tak pozytywny, że swoim pogodnym nastawieniem mógłby zarazić każdego. Już od progu zaprosił nas do swojego pokoju i z przyjemnością rozpoczął z nami rozmowę.

Na przełamanie lodów wręczyłyśmy Marzycielowi upominek- świecącą różnymi kolorami myszkę komputerową, co było strzałem w dziesiątkę. Kacper był nią zachwycony, tym bardziej, że jego dotychczasowa myszka sprawiała kłopoty i nie zawsze działała tak, jak powinna.

Dowiedziałyśmy się, że chłopak uczęszcza już do szkoły średniej, do klasy o profilu logistycznym. Nie jest to jednak jego główne zainteresowanie, bo pasją Kacpra są komputery oraz gry. Jego ulubiona to najnowsza część Wiedźmina, jednak nie może się nią cieszyć w pełni, ponieważ komputer, który posiada nie daje sobie rady z grafiką i gra często się zacina. Marzyciel z ogromną przyjemnością wytłumaczył nam gdzie leży problem, a nawet zaprezentował stronę internetową sprawdzającą parametry komputera, które sugerowały czy gra będzie działać sprawnie. Kacper o grach i komputerach mógłby mówić bez końca. Ma w tym temacie ogromną wiedzę, którą chętnie się dzieli.

W trakcie naszej rozmowy Kacper wyjawił swoje marzenie, a ponieważ znał cel naszej wizyty był do niej solidnie przygotowany. Nastolatek pragnie dostać komputer, który pozwoli bezgranicznie cieszyć się najlepszymi grami bez zacinania się. Kacper miał przygotowaną listę z popularnego sklepu komputerowego ze wszystkimi elementami sprzętu. Szczegółowo wyjaśnił dlaczego takie części będą odpowiednie i jaka jest różnica między innymi, prezentowanymi przez producentów. Dla nas to była przyjemna rozmowa, ale także ciekawa lekcja z zakresu informatyki.

Jeśli chcesz uszczęśliwić Kacpra i wesprzeć go w realizacji jego pasji skontaktuj się z wolontariuszką Sylwią sylwia.walosz@mammarzenie.org Pomóż nam wyczarować uśmiech u tego szczerego i pogodnego chłopca.

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Sylwia Walosz

email: sylwia.walosz@mammarzenie.org

tel: +48 503 090 907

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Kacper - o. Trójmiasto - Komputer stacjonarny

Kacper wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Komputer stacjonarny marzyciela Kacper.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN