Moim marzeniem jest:

Zobaczyć, jak to jest mieszkać na farmie i pojeździć traktorem.

Brajan, 9 lat

Kategoria: zobaczyć

Oddział: Gorzów Wielkopolski

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-10-10

Pewnego poniedziałkowego popołudnia mieliśmy przyjemność poznać Brajana, niezwykle radosnego i uśmiechniętego ośmiolatka, który dołączył do grona naszych Marzycieli. Ze względu na dzielącą nas odległość spotkanie odbyło się za pośrednictwem komunikatora. Brajan od samego początku podzielił się z nami swoją największą pasją, więc od razu mogliśmy domyślić się wokół jakiego tematu będzie kręcić się jego największe marzenie.

Nasz Marzyciel jest wielkim wielbicielem maszyn rolniczych i wszystkiego, co jest związane z pracą na roli. Uwielbia grać w grę Farming Simulator, w której może poczuć się jak prawdziwy rolnik. Może uprawiać rolę, hodować zwierzęta, a także korzystać z mnóstwa realnych narzędzi gospodarczych. To, co najbardziej fascynuje Brajana to przede wszystkim duże, nowoczesne traktory, takie jak jego ulubiony zielony John Deere. Jest zachwycony, gdy w grze może jeździć takim sprzętem, a potem przesiadać się na kombajn, kosić zboże czy załadować baloty na ulubioną przyczepę Manitu.

Kiedy zapytaliśmy Brajana czy chciałby przejechać się takim dużym traktorem w jego oczach pojawiły się iskierki, a buzię rozjaśnił szeroki uśmiech. Odpowiedź oczywiście była twierdząca. Nasz Marzyciel z przejęciem mówił o tym, że chciałby pojeździć dużym traktorem i orać pole! Koniecznie z młodszym bratem Wojtkiem, z którym wspólnie dzielą rolniczą pasję. A zatem przed nami wyprawa na farmę, gdzie Brajan wraz z bratem będzie mógł spędzić trochę czasu wśród wspaniałych maszyn, poznać je na żywo, zobaczyć, jak działają, a także pomóc w pracach na polu, zaopiekować się zwierzętami, no i oczywiście przejechać się prawdziwym traktorem i kombajnem z najprawdziwszym rolnikiem.

Przed naszym Marzycielem wspaniała przygoda, więc zabieramy się za zbiórkę środków na jej realizację. Tak, aby móc to marzenie spełnić wiosną, kiedy życie na farmie ruszy pełną parą!

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Wojciech Michoń

email: wojciech.michon@mammarzenie.org

tel: +48 697 333 189

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Brajan - o. Gorzów Wielkopolski - Zobaczyć, jak to jest mieszkać na farmie i pojeździć traktorem.

Brajan wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.

Lub przekaż darowiznę online

Przesyłając darowiznę z tego miejsca będzie ona automatycznie przekazana na spełnienie marzenia Zobaczyć, jak to jest mieszkać na farmie i pojeździć traktorem. marzyciela Brajan.

Suma 10 PLN
Suma 20 PLN
Suma 50 PLN
Suma PLN
Suma 100 PLN