Moim marzeniem jest:

Playstation 5 + gra Fifa

Marcel, 14 lat

Kategoria: dostać

Oddział: Gorzów Wielkopolski

Status marzenia: oczekujące

pierwsze spotkanie - poznanie marzenia

2022-11-13

W niedzielę 13 listopada 2022 r. połączyłyśmy się online z naszym nowym Marzycielem – Marcelem. To była ogromna przyjemność poznać tego sympatycznego, konkretnego i zdecydowanego 14-latka. Od mamy dowiedziałyśmy się, że chłopiec nie mógł już doczekać się spotkania z nami. Na początku opowiedział o swoich pasjach i umiejętnościach. Marcel przede wszystkim interesuje się piłka nożną. Przed chorobą grał w klubie piłkarskim, odnosząc przy tym liczne sukcesy. Dzisiaj z dumą patrzy na swoje medale wiszące w pokoju. Aktualnie w piłkę nożną gra tylko w grach komputerowych. 

Z przedmiotów szkolnych najbardziej lubi biologię. Nic w tym dziwnego, ponieważ w domu ma swój mały „zwierzyniec”. Posiada 2 psy, 3 koty, 13 papug i niezliczoną ilość królików. Gdy opowiada nam o swoich milusińskich, na jego twarzy gości uśmiech. To jednak nie wszystkie zainteresowania Marcela. W wolnych chwilach lubi oglądać filmy wojenne. Ponadto chciałby mieć swój czerwono-czarny rower, na którym mógłby zwiedzać swoją przepiękną okolicę. W przyszłości chciałby zostać budowlańcem. Ten talent odkrył u siebie, gdy przed chorobą pomagał tacie tynkować i malować ściany w swoim pokoju.

Po przedstawieniu mu kategorii marzeń do spełnienia zdecydowanie odpowiedział, że jego największym marzeniem jest dostać Playstation 5, na którym mógłby grać razem ze swoim młodszym bratem w Fifę. W jego obecnej sytuacji, w ten sposób będzie kontynuował swoją pasję, gdyż piłka nożna to zdecydowanie największa miłość Marcela.

Wierzymy, że uda nam się zrealizować marzenie Marcela i tym samym pozwolimy mu czerpać radość w trudnych momentach oraz rozwijać jego zainteresowania.

Może to właśnie Ty pomożesz nam spełnić marzenie młodego sportowca?

Jeśli chcesz pomóc spełnić to marzenie

Skontaktuj się z:

Katarzyna Malinowska

email: kasia7150@poczta.onet.pl

tel: +48 663 542 742

Przelej dowolną kwotę na poniższy numer konta:

26 1050 1445 1000 0022 7647 0461

Fundacja Mam Marzenie ul. Św. Krzyża 7, 31-028 Kraków

opis: Marcel - o. Gorzów Wielkopolski - Playstation 5 + gra Fifa

Marcel wraz z Fundacją serdecznie dziękuje za Twoje wsparcie.